Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Irassak fel fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irassak fel fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb nagyobb problémám..A barátom valahogy nem birja elviselni az óvszert, nem azért mert alergiás, hanem mert egyszerűen nem szereti. Igaz hogy, nem aza szexmániás és ha én nem akarom, akkor Ő teljesen megérti. Viszont az egyik haverja, mondta nekem nem is olyan régen, hogy miért nem adom meg a barátomnak azt amit kell..stb. És ezt elmeséltem a barátomnak. Viccböl én rávágtam, hogy hát lehet igaza van nem?:D És erre azt mondta hogy, hát igen..Viszont én félek óvszer nélkül szeretkezni:(

És 15 évesen meg szégyellek elmenni és fogit feliratni:S:(

Mit tegyek..?


2008. nov. 14. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelni nem kell, semmi rossz nincs abban, sőt dicséretes, hogy gondolsz a védekezésre. Ha gyakran vagytok együtt szexuálisan, szerintem próbálj meg tablettát szedni. De ha semmi esetre se akarod felirattatni, vehetsz hüvelykúpot gyógyszertárban. Recept nélkül kapható..
2008. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne szégyelld :S
2008. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem szégyen,én is 15voltam.az a szégyen,ha mész abortuszra 15 évesen.szerintem.
2008. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk gyakran együtt..de megtettük volna már párszor mert kb 1 éve vagyunk együtt..:( Viszont nagyon köszönöm!! Azthiszem megfogadom a hüvelykúpos tanácsot..;) Nagyon köszönöm még1x!
2008. nov. 14. 19:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Am. olvastam már a hülyekúpról de fogalmam sincs h kell használni mert nem birtam felfogni..elmagyarázza nekem vki?:$
2008. nov. 14. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az a legjobb,ha kerestek egy olyan védekezési módszert,ami mindkettőtöknek egyaránt megfelel. Mindegyiknek vannak előnyei-hátrányai is. A gumi valóban kényelmetlen, lecsúszik,elszakadhat, a hüvelykúp folyik,de amúgy észre sem veszitek, a tabletta a legbiztonságosabb és a legkényelmesebb ,de 15 évesen talán egy kicsit fiatal vagy ahhoz,hogy hormonokkal bombázd a szervezeted,de meg lehet próbálni.

Bármelyik mellett is döntessz(döntötök) ne a haverok véleménye motiváljon!

A nőgyógyászodtól is nyugodtan megkérdezheted,hogy milyen védekezési módszer lenne számotokra a legideálisabb.

Én talán mégis a tabit javasolnám,ha valóban komoly a kapcsolat. Hosszútávon ez a legbiztonságosabb,és ugyebár iganecsak rossz lenne,ha becsúszna a ti korotokban egy nem kívánt terhesség.

2008. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Az első válaszoló vagyok megint. Elfelejtettem leirni, hogyha már élsz nemi életet egyébként is kell nőgyógyászhoz járni, akár van valami bajod akár nincs. Akkor is kell járni természetesen, ha nem szedsz tablettát. Ellenőrzésre kb 1 évben egyszer el kell menni, tehát ha csak ez tart vissza a tabletta elől, akkor jó, ha tudod, hogy a dokit egyébként se úsznád meg. Bár én is azt mondom, hogy 15 évesen nem ajánlatos hormonokat szedni..
2008. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Szia!Először is szeretnék gratulálni, hogy 15 évesen ilyen érett a felfogásod. Igazad van, védekezni kell. A nőgyógyászati vizsgálattól ne félj, ha már élsz nemi életet, úgyis ajánlatos. DE. Én a helyedben még nem iratnék fel tablettát. Ne kövesd el azt a hibát, hogy ilyesmiben engedsz egy pasinak. Jó, a barátod, és szereted, de ő is szeret, hát ne sírjon a szája, ha szeretkeztek, és neki gumit kell "viselnie". A tabletta hormon, hiába mondják, hogy a mai tabik ilyen meg olyan aéacsony hormontartalmúak, szerinted ha annyira alacsony, akkor mitől nűködik? A Te szervezeted még fejlődik, ne mérgezd magad idejekorán ilyesmivel! Ha a barátod elég férfi ahhoz, hogy szexeljen, igenis viselje el a gumit! Ennek nincs köze ahhoz, hogy "nem adod meg a barátodnak, ami kell". (egyébként ehhez a haverjának sincs köze)
2008. nov. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hüvelykúpot aktus előtt 10 perccel kell felhelyezni. Meg kell várni amig, elolvad (kb10 perc), akkor jöhet a behatolás. Olyan kémia anyagokat tartalmaz, ami elpusztitja a spermiumokat. Utána kb 3 órán keresztül nem lehet zuhanyozni, nehogy elbontsd a hatóanyagot. Kb. ennyi hozzá a használati utasitás. 90%felett van a védelme, és nem ront az élvezeten (nemúgy mint a koton)
2008. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!