Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Ez most nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Ez most nem a szokásos gumi nélkül d*gott meg a barátom dolog :D

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, Belarát, az orvos azt mondta, hogy 14napig szedjem, beszedtem a 14. napit és a barátommal szeretkeztünk, gumi nélkül. Elvileg a tabletta már felszívódott, tehát védve voltam. Lehetek terhes, ha belém élvezett? Már védve voltam elméletileg.
2010. júl. 12. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát elméletileg nem.

De az az 1% mindig ott van. De tényleg, nem valószínű hogy terhes vagy.

2010. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd kiderűl ha nem jön meg a havid.mikorra várod?
2010. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdésed. Ha védve voltál!


Kezdődik! :SSS

2010. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát elvileg egy hét múlva kéne megjönnie, most kezdtem szedni.
2010. júl. 12. 13:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a dokid azt mondta, hogy véd, akk biztos úgy van.


Arra amit én szedek rá van írva, hogy első naptól véd, de megvártuk az első hónapot:)

2010. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én az első hónapot nem vártam meg, a barátom messze lakik és ez egy "meglepetés" volt neki. Direkt ki lett számolva, hogy akkor veszem be a 14. tablettát és már véd :)
2010. júl. 12. 14:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg f*szt kérdezgetsz baromságokat?
2010. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom megerősítést vársz,hogy védve voltál.Mivel már utána vagytok a dolgonak,így túl sok mindent nem tehetsz.Vagy hiszel az orvosnak és lenyugszol vagy izgulsz,amig meg nem jön.Több választásod nincs.
2010. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha rendesen [menstruáció első napján] kezdted szedni, és megvártátok a 2 hetet, biztos nem vagy terhes. mi 1 hetet vártunk és nem volt semmi baj.
2010. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most mit vársz? A doki azt mondta, hogy véd. Ha ennyire parázol, akkor mi a francért nem vártátok meg az egy hónapot? Nem értem az embereket.
2010. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!