Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Betegseg a korai magomles? Es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegseg a korai magomles? Es ha igen letezik ra gyogyszer? Vagy hogyan lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem azt mondta a nőgyógyász, mikor hozzá fordultam, hogy a barátom pár perc alatt elmegy, hogy kenjük be a makkját nagyon pici lidokain kenőccsel. De tényleg csak picit. Nem próbáltuk még ki, de ha az orvos tanácsolta akkor csak nem lehet rossz!
2008. nov. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

az érzéstelenítő, nem?


Amúgy meg gyakorlás és önuralom, másrészt pedig ezerszer föl volt téve ez a kérdés, használd a keresőt.

2008. nov. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem betegség!Egyszerűen, meg kell tanulnos visszafogni magad. Ezt is tanulni kell, mint nagyon sok mást a sexben...
2008. nov. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Maszturbáció során természetes,hogy hamarabb elmegy az ember,mert ő igazán tudja,hogy mi a jó neki.Ha rég volt valaki nővel,akkor is természetes,hogy az elsőnél hamarabb elsül a kelleténél.Meg lehet tanulni visszatartani.Nincs abban semmi különös szerintem.Öregedtével inkább az ellenkező irányba fordul a dolog,az lesz,hogy nehezebben élvez el az ember.
2008. nov. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

emberek szerintem a kérdezö nem azt kérdezte hogy " betegség a korai elmenés?" hanem azt hogy KORAI MAGÖMLÉS!


a magömlés az nem az amikor egy fiú nemzöképessé vál???


vagy már tényleg ilyen hülye lennék??? :D

2008. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
az én csöppnyi agyam, úgy tudja, hogy a kettő ugyan az, viszont a "korai elmenést nemnagyon szokták használni."
2008. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Én a helyetekben nem bíznám érzéstelenítőre, mert hozzá fog szokni, és anélkül már nem is fog menni. Ráadásul sok pénzbe is kerül. Önuralom, gyakorlás, taoista könyvek olvasása. Ezeket ajánlanám.
2008. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!