Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más is van, aki ilyen? Én egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, aki ilyen? Én egy olyan fiú vagyok, aki azt élvezi, ha lányok (és csak lányok) kinevetik, és megalázzák..

Figyelt kérdés

azért mert kicsi a mérete...

Tudom ez sokak szerint beteges és perverz, de én akkor is ezt élvezem.

Az érdekelne, hogy más is jár-e hasonló cipőben, és esetleg van e olyan lány, akinek ez bejön...?

Plusz ha tud valamelyikőtök ilyen témában videót amit le lehet tölteni, akkor küldjétek el a linkjét kérlek.

Ha valakit(csak lányok!) érdekel ez, akkor írjatok privát üzenetet és megadom az msn címem.

Előre is köszi a válaszokat.


2008. nov. 12. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Sztem te beteg vagy
2008. nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
És mekkora az a kicsi?
2008. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez legtöbb esetben pszichés eredetű önértékelési deviancia amit kezelni szoktak. Ez egy őszinte reális alapokra helyezett tény/válasz nem áll szándékomban megbántani téged.
2008. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A legközelebb az igazsághoz az áll, aki pszichés eredetű dolognak tartja. Ugyanis egyáltalán nem kicsi a valóságban, sőt talán kicsivel átlagon felüli is.

De engem akkor is felizgat ez, de olyan szinten amennyire semmi más nem képes.

Tudom hogy beteg dolog, de akkor is ez van, nem akarom kezeltetni.

A való életben nem tudom ezt megavlósítani lévén nem nevetnek ki, ennek az pkát mát leírtam. Csak virtuálisan tudom megvalósítani ezt a fantáziám. chat, msn..stb.

2008. nov. 12. 18:04
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
fordulj szexuálpszichológushoz...
2008. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok hozzád hasonló ember van. Nos, ez egy pszichés eltorzulás, nem rossz értelemben. Én nem nevezném egy elítélendő betegségnek, mert nem az, ha egy bizonyos határon belül tud maradni a dolog és senkinek nem esik bántódása. A folytogatás szigorúan tilos, még csak egy picit is.


[link]

[link]


Vannak olyan "hivatásos hölgyek" (nem, nem *urvák, de valami olyasmi) akik pénzért foglalkoznak veled így, ahogy te akarod. Keress rá gugliban hogy "úrnő", "domina", "dominátrix".

2008. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
esetleg cseréljünk :D az én méretemmel kinevethetnek bárhhol és bármikor, így mindeki jó jár xD
2008. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Alázást akarsz? Akkor menj be pucéran egy női fürdőbe, na az lesz a megalázó...
2008. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen,Balázs Pali nézdmeg a kaján vigyort a fején előadásközben.
2008. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
h*lye vagy?
2009. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!