Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy a kislányok...

Miért van az, hogy a kislányokat nem nevetik ki ha autóznak, szerelnek viszont a kisfiúkat kinevetik mikor babáznak, babakocsiznak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ki "neveti ki"?

A szülei, nagyszülei, mert az elég gáz!!

Ha bárki más, akkor meg nem érdekel.

Az én fiam is imád bábozni meg plüssállatokkal játszani.

2011. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Játszótéren vagy csak simán az utcán, vagy a közértben is találkoztam ilyen esettel!
2011. máj. 15. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos, h kinevetik és nem csak nevetnek/mosolyognak rajta, milyen aranyos?
2011. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó nagy marha, aki kineveti, a játszóházban egymás kezéből tépik ki a babakocsikat a másfél-két éves kisfiúk.
2011. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én vettem egyet a fiamnak, mert az tetszett meg neki a játékboltban. Kb fél órát húzogatta maga után meg tolta a kis babakocsit.

Hazajöttem és az apja leszúrt, hogy a babakocsi nem jó egy kisfiúnak mit képzelek :) De nekem ez annyira természetes, hát férfiak nem tolják a gyerekeket a babakocsiban? Én szoktam látni ilyet, nem tartom melegnek ;)

2011. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ilyen maradi néhány felnőtt. A fiúnak kisautó való és pont. Én sem vagyok híve a nemhez kötött játékoknak. A fiaim mindig játszhattak lányos játékokkal is, ha úgy kívánták. Utoljára a kis rózsaszín pónikat kunyizták el az unokahugiktól és játszottak velük nagyokat.Hiszen ez csak tesz hozzájuk, rosszabbak nem lesznek tőle. Sőt, lánnyá sem válnak ettől.Még ugyanúgy a Star Wars a tuti és ha megnőnek Jedik akarnak lenni. Most már van egy kislányom is, őt sem tiltom el majd az autóktól. A nagy fiam kétéves volt,amikor megszületett kisöccse. Boldogan pakolta a kis talicskájába a rongyot, meg egy kis játékbabát. Tolta a nagy babakocsi mellett boltba. Na és akkor jött a kőbunkó szomszéd, hogy kisfiú létedre babázol? Kisfiúnak nem való a baba!!! Én mondhattam bármit, kisfiam megszégyenült, többé nem nyúlt ahhoz a babához, de a talicskájához sem. Akkor döbbentem rá én is, hogy mennyire beidegződött ez némelyekbe.
2011. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 14 hónapos lányomnak vannak autói és imádja a motorokat. Ha az utcán meglát egyet, majd elrepül a boldogságtól. A nővérem egyik fiának voltak babái sőt még bababútor is. Szeretett vele játszani, mégsem lett meleg. Ma már huszon éves és barátnői vannak! Nincs ezzel semmi baj, hiszen mindent meg kell ismernie egy gyereknek. A baba is az élet része!
2011. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ezt úúúúgy imádom!

Ha egy kisfiú GI Joe-val stb. játszik, az már totál rendben van. Abba nem gondolnak bele, hogy ilyenkor is babázik. Csak annak akciófigura a neve. :)

2011. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!