Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem engedi, ha egyszerűe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi, ha egyszerűen nagyon élvezi?

Figyelt kérdés

A barátommal elmentünk egy nagyon jó házibuliba, ahol mindketten iszogattunk. Nagyon jól éreztük magunkat, de már nagyon nem bírtunk magunkkal, tánc közben is egymást izgattuk. Így szépen elbúcsúztunk mindenkitől, és szinte futva mentünk haza, hogy végre szerekezhessünk. A páromat elkezdtem orális kényesztetni, majd egyre lentebb vándoroltam, és popsinyílását izgattam a nyelvemmel. Ezt már rég kiakartam próbálni, de végre illuminált állapotban hagyta nekem. Láttam rajta, hogy ennyire még sosem élvezte az orális szexet. Azt mondta, hogy annyira jó neki, hogy mindjárt ordít, és érzi, hogy hatalmas orgazmust fog átélni. A végén már csak a kezemmel izgattam kívülről, és közben a péniszét vettem kezelésbe, el is ment, nagyon jó volt neki.

Azonban ezt most nem nagyon engedi nekem, beszéltünk róla, mondta is nekem, hogy az tényleg jó volt neki, de valahogy most nem nagyon akarja. Pedig én nagyon szeretném csinálni neki, mert engem is nagyon felizgatott.


2008. nov. 11. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom érzi ő is, hogy ez már az undorítóság határát súrolja. És akkor még enyhe voltam. Gusztustalan, már bocs.
2008. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Hát ez.....durva....enyhén mondva....bocsesz...
2008. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Túl sok szexfilmet nézett...:D
2008. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Egy kicsit konzervatív gondolkodású,sztem ne erőltesd ha nem akarja,várj vele amíg újra hangulata lesz.Én is ilyen vagyok,sok mindent kipróbáltam már,jó is volt,de rendszeresen nem tudnám csinálni,mert,mert,mert az olyan izé lenne.Sztem várd meg amíg újra oldottabbak lesznek a gátlásai.A sex már csak ilyen./de azért ne itasd le rendszeresen/
2008. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom mindenki másképp látja a dolgokat, de én ezt nem tartom gusztustalannak. Egyszerűen mindent szeretnék megadni a páromnak az ágyban. És ne feledjük, hogy az ánusz is erogénzóna!
2008. nov. 11. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez így van.VAlószínűleg amikor be volt csiccsentve nem gondolkodott ilyeneken....ne is erőltesd mert besokal még a végén.:DHa megint picit részegek lesztek lecsaphatsz rá mert nem lesznek gátlásai.
2008. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
egyetértek veled kérdező, egyáltalán nem gusztustalan...a férfiak ezzel sokkal nagyobb orgazmust tudnak elérni, csak van aki fél kipróbálni, vagy lehet ,h a barátod határaiba már nem fér bele, ne erőltesd sztem sem... majd ha megint iszogattok
2008. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor szerintem ma veszek egy üveg jó bort....:D
2008. nov. 12. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!