Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szivat vagy egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szivat vagy egyszerűen nem kellek vagy élvezi amit csinál?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és van egy 16 éves lány. Magas, kigyúrt srác vagyok és neki az ilyen pasik jönnek be így én is nagyon tetszem neki. Nekem is nagyon bejön ő. Teljesen belé vagyok zúgva már mindent bevetettem , hogy megszerezzem akiknek meg kellneék lányok hanyagolom őket mert én pont őt szeretem és mások most nemigen érdekelnek. Ő jár egy roma gyerekkel most akire sokan azt mondják elég undorító alig fürdik stb. Mellesleg úgy érzem szivat néha egyszer kedves már kezdem hinni, h na csak alakul máskor meg undok le se szar. De azért mindig mondja, h de helyes vagyok azon a képen msn-en küldjem már át neki és ha átküldöm akkor felizgul és addig játsza a jópofát majd ha kielégült a képtől akkor másnap már olyan minrt volt vagy ha valami baja van akkor is alig szól hozzám, de azért azt mondja kedvel engem. Én ezt nem értem tud valaki erre ép magyarázatot ha bejövök neki miért nem engem választ és minek csinálja ezt amit csinál? Mit gondoltok erről?
2009. jún. 28. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki ilyen igénytelen pasival jár, és közben 'csalja' is őt, szerinted veled mit tenne?
2009. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem hagyd. Neked se a kell, h szorakozzanak veled, nem? Valoszinuleg annyira nincs oda érted, amennyire te oérte. De ahogy magadat leirtad, enyhén szolva igényesebb, jobb kullemu rendes MAGYAR srác vagy, nem egy olyan lányra van szerintem szukséged, aki egy koszos, igénytelen cigánygyerekkel érzi jol magát, nem veled. Bocs, ha sérto voltam.
2009. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igaz,d e ő egy nagyon szép igényes lány én meg szeretnék vele járni de az, h tetszek neki az csak egy dolog így mondta... pedig jófejnek tartonak a többiek sok lány van értem...
2009. jún. 28. 19:53
 4/5 anonim válasza:
Aki igényes, nem jon ossze egy igénytelen emberrel, pont ezt takarja az igényesség fogalma. AMugy ha annyira oda vagy érte, probálj nem figyelni rá, nem irni neki msn-en, max válaszolni, de roviden. Ha pár nap után megkérdi, mi a baj, mondd, h te nem akarsz második lenni, szeretnél vele tobb idot eltolteni, de senkit nem akarsz becsapni, dontse el, mit akar, ha semmit, akkor koszond meg, h megismerhetted és kivánj sok boldogságot. Hidd el, ha valoban okos csaj, ezek után nem hagy téged veszni és dobbantja a koszos cigányt:)
2009. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szivat. Nekem ha tetszene egy srác, akkor biztos vele járnék, nem pedig egy undorító romával. Bocsi.
2009. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!