Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm még szűz volt. Én...

A barátnőm még szűz volt. Én vettem el neki, de ami a problémám, hogy az első az fájt neki, viszont a többit egyszerűen nem élvezi, pontositok nem érzi:S. Mi itt a gond?

Figyelt kérdés
vagyis ha ujjazom nemérzi akármeddig csinálhatom az egyetlen jóhérzés ha a csiklóját nyalom vagy azt izgatom az ujjamal:S...mostmivan??segitsetek lécci!mee nagyon kétségbeestem:Selőre is köszi!
2008. nov. 6. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis biológiaóra... Neked is ajánlom: www.szexualitas.hu

A hüvely belső fala idegvégződésekkel gyéren ellátott... Ellenben a csiklóval, ahol érez is valamit... A te problémád az lehet, hogy közösülés közben valószínűleg a barátnőd csiklója nem kap ingerlést, amit ezek szerint igényelne, sokan csak így élvezik a szexet. Alaposan tanulmányozd azt az oldalt...

2008. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyel nagyon gyenged hozza, es simogasd, puszilgasd sokaig, nem feltetlenul kell hogy ujjal csinald!
2008. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár nőknek írtam, hátha Te is találsz benne valami használhatót:

[link]

2008. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát diszkréten irom de nálam ugyanez volt a helyzet!!Mi ugy oldottuk meg hogy én lettem mindig fölül!!És ő majd rájön hogy élvezi,hogy jobb neki!!
2008. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Folytatom:azért lesz jobb neki mert a csiklóját fogja majd ingerelni.Érted ugye??
2008. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Először is az nem probléma, hogy az első fájt neki, azok ellenére hogy van akinek nem fáj. Azért fájt neki, mert leszakadt a szűzhártya vagy a hüvelyének ki kellett tágulnia, hogy beférjen oda a farkad, egyszóval ez normális. Másodszor az is egyénfüggő, bár sokkal ritkább, hogy ki mennyire élvezi a szexet (lásd előző hozzászóló történetét). Az erre való hajlamot magának kell kifejlesztenie, persze ez nem jelenti azt hogy nem segíthetsz neki: ahhogy már mondták legyél vele gyengéd, érzéki, miközbe behatolsz izgasd a csiklóját, egyszer keressétek meg a G-pontját és azzal is a csúcsra juttathatod (már ha van neki) vagy egyszerűen csak próbáld meg az előző hozzászóló tanácsát.
2008. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!