Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vajon mire gondolt azzal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mire gondolt azzal, hogy neki az úgy elég sokáig tart? Nem jól csinálom? Vagy tényleg csak fáradt volt? Hogy kell jól csinálni? Mit fog ahoz szólni, és hogy mondjam el neki, h én szeretném, ha számba élvezne?

Figyelt kérdés
A páromat még sose jutattam el a számmal az orgazmusig. Szinte mindig az előjáték része az orális szex, mindkettőnk részéről, de a múltkor megvolt és nem akartam szeretkezni, de örömet akartam neki szerezni, bár már nagyon késő volt és álmosak voltunk, és elkezdtem, még alig érzem hozzá, de már ágaskodott, de leállított vagy 2perc mulva, h ez így neki elég sokáig fog tartani.. Én annyira szeretnék neki így is örömet okozni.
2008. nov. 11. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes helyezt. Lehetséges, hogy tényleg valamit nem jól csinálsz, és fájdalmat okozol neki, de mivel szeret nem meri megmondani.

Nagyon figyelj, hogy nem fogazz, mert ezzel súlyos sérüléseket is szerezhetsz neki. Illetve arra is figyelj, mikor a bört hátra húzod, hogy azt óvatosan csináld. Nagyon fáj nekik, ha már feszül.

Természetesen beszélj vele, az a legtisztább dolog. Egyik nő sem úgy születik, hogy azonnal az orális szex mesternője.

Petranova

2008. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak azért mondta,mert valójában nem akarta.Mégpedig azért mert nem akar úgy orgazmust,hogy Neked nem okoz.Egy igazi úriember.Az én férjem is ilyen,SOHA nem engedné meg,mert azt akarja,hogy én is élvezzem.Van is sorozatos orgazmusom rendesen.
2008. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a dolog, és szerintem nem jól csinálod. Túl kevés ingert adsz neki, azért atart sokáig.

Tipp: próbálj a makk alsó felére koncentrálni, és/vagy gyorsíts!

2008. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Azért mert valakinek megvan még lehet orgazmusa!!!

A nő felhelyez egy tampont, és a férfi nyugodtan kényesztetheti a nőt kézzel vagy a nyelvével.

Petranova

2008. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szexelünk, attól, h megvan, ez nem gond, csak olyankor kevesebbet, mert utána le szeretek tusolni és már éjjel 3kor nem volt hozzá kedvem.

Szerintem nem okoztam neki fájdalmat..szólt volna.

2008. nov. 11. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyszerűen nem tud tőle elmenni.Az én pasim dettó ilyen.Csinálhatnám neki egy órán keresztül,orálisan nem tud elmenni.Legközelebb próbáld meg kézzel,vagy ha a száddal akkor bő nyállal:D
2008. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!