Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tartják azokat a lányoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják azokat a lányokat k*rvának, akik számára nem fontosak az érzelmek a szexhez?

Figyelt kérdés

Miért neveznek "ku.rvának" és ehhez hasonló kedvességeknek csak azért, mert valaki számára nem fontosak az érzelmek? Engem iszonyúan zavar, amikor idegenek ezt mondják rám, csakmert nem úgy gondolkodom, ahogy ők. Nekem egész egyszerűen nem kellenek érzelmek ahhoz, hogy lefeküdjek valakivel. Persze nem minden nap mással csinálom, de ami azt illeti, én ezt sem itélem el.

Én sem nevezem prűd aszexuálisnak azokat, akiknek kell az érzelem a szexhez, vagy csak egy emberrel voltak életükben-akkor engem miért kell lek.urvázni?

(bocsánat a trágár szavak miatt, dehát ezt használják rám...)


2008. nov. 11. 00:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
68%
Azért tartják k.rvának őket, mert nincs tartásuk, lefekszenek bárkivel aki megtetszik nekik. Te felvállalod h hasonló a véleményed, de akkor ne csodálkozz ha meglesz rólad a vélemény. Nem normális dolog h egy nő ilyen legyen. Ne akard itt azt bemesélni h mindenkinek h a te életviteled a helyes és h mindenki rosszul gondolja. Az embereknek joguk van ahhoz h véleményük legyen az ilyen viselkedésről! És ha már te hozod szóba, ne csodálkozz. Az ilyennel amúgy sem szokás hivalkodni.
2008. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
65%

Tudjátok aza furcsa ebben,hogy ha egy férfi fekszik le sok nővel akkor mit mondanak? ő már csak ilyen,csak férfi,mit vársz tőle?,tapasztalatot gyűjt stb.

Viszont a nőknél már kevésbé elfogadott. Érdekes nem?

Gonolom ismeritek-a férfi a nőnél az első szeretne lenni a nő meg azt szeretné ha a férfi az utolsó lenne :)

Mindeki mást és másként szereti.

Én pl még szűz vagyk pedig múltam 23.Ha nálad annyira nem játszanak az érzelemk és esetleg ....... :)

2008. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Srapnel ***** válasza:
52%

Komolyan, nem hiszem el, hogy ennyire nem tudtok olvasni.

"Azért tartják k.rvának őket, mert nincs tartásuk, lefekszenek bárkivel aki megtetszik nekik"

Ki mondta, hogy nincs tartása, meg hogy BÁRKIVEL lefeküdne?

2008. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Hahó

"Imádom az utcán végezni a dolgom. Nincs annál jobb, amikor szabadon, egy félreeső sarokban leguggolsz, és kakkantasz egy jót. Viszont nem értem, hogy az emberek miért neveznek gusztustalannak ezért... megszólnak, elzavarnak, ha épp a boltjuk küszöbére szarok, vagy a vagy a frissen nyírt gyepre. Pedig ez egy teljesen természetes, sőt, alapvető életfolyamat, és úgy utálom, hogy sokan nem képesek elfogadni, hogy másképp gondolkodom mint ők :\ Pedig csak arról van szó, hogy nincs szükségem wc-re a kakiláshoz... Bocsánat a trágár szavakat, de a szar az szar."


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az ember nem egy állat. Az ember, mint előttem is írták, egy olyan intelligens lény, akinek a viselkedése, a tudata és az érzelmei közti összefüggés emeli az állatok fölé. Amennyiben te úgy döntesz, hogy egy részét ennek az emberségednek eldobod azáltal, hogy alacsonyabb szinten végzed a szexet, lelked rajta, de viseld is a következményeit, és ne rinyálj, ha szóvá teszik ezt neked. Főleg ha ezt felvállalod


Kényteln voltam bemásolni.

Szerintem te azt szűrted le,hogy a kérdező fűvel fával összefekszik.Holott csak érzelmekről beszél.

A férfiak is csinálják mindenféle érzelemnélkül.Nekik-Nekünk szabad? Szerintem a nőkenek is lehet.Bár nem árt ha tudják hol a határ nem egyik másik knadúr. A betegségeről nem is beszélve.


Ha nagyon zavar,hogy annak tartanak ne mond el!Ne lény őszinte.Különben is csak rád tartozik.Ha azt hiszik régen voltál valakivel talán még kívánatosabb is leszel.

Azt gondolják majd makukban-Na majd jól megmutatom neki.

2008. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem mennyi idős vagy?

Egy felelősségteljes 30 évestől ez más,mint egy 19 évestől. Gondolom értitek.

2008. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
49%

Miért, mi férfiak nem azzal szoktunk lefeküdni aki tetszik nekünk? Sőt,van,hogy nem is kell tetszenie élg ha kapható rá.Mi férfiak általában ilyenek vagyunk. Legalábbis sokan.

Akkor egy nő miért ne kívánhata meg a férfit. Csak úgy.

Ha nem teng benne a vallásos érzület.

A férfiaknak nem kell,hogy bűntudata legy a kalandok miatt akkor a nőknek miért kell,hogy legyen?

2008. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét oldal kezd durván sarkítani.
2009. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Én már azt sem értem, kit nevezünk általában k*rvának. Aki pénzért szexel, aki érdekből, vagy elég az is, ha szerelem nélkül...
2009. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
44%
Talán azért mert akiknek nem fontosak érzelmek a szexhez, na azok kur-vák. Bocsi, de nem magadat kéne védened, ha ilyen vagy akkor ennyi, mit reklámozod? A nők többsége nem adja csak úgy oda magát akárkinek érzelmek nélkül. A magadfajta lányok nem kellenek majd senkinek. Sorry.
2009. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Izééékeh11 ***** válasza:

hát szerintem azért kváznak le mert azt hiszik,csak érzelemmel lehet szexelni,és amiért te csak az élvezetésrt csinálod,nem olyan vagy mint ők.ez pedig tipikus magyar szokás,a magyarok mindent és mindenkit elitélnek aki nem olyan mint a nagy tömeg.sztem csak irigyek rád,mert ők csak azzal feküdnek le aki jutott nekik.szerintem semmi bajod nincs ezzel,a te életed,azt csinálsz amit jónak látsz,nem kell mindig a tömeg után menni

13L

2011. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!