Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tartják azokat a lányoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják azokat a lányokat k*rvának, akik számára nem fontosak az érzelmek a szexhez?

Figyelt kérdés

Miért neveznek "ku.rvának" és ehhez hasonló kedvességeknek csak azért, mert valaki számára nem fontosak az érzelmek? Engem iszonyúan zavar, amikor idegenek ezt mondják rám, csakmert nem úgy gondolkodom, ahogy ők. Nekem egész egyszerűen nem kellenek érzelmek ahhoz, hogy lefeküdjek valakivel. Persze nem minden nap mással csinálom, de ami azt illeti, én ezt sem itélem el.

Én sem nevezem prűd aszexuálisnak azokat, akiknek kell az érzelem a szexhez, vagy csak egy emberrel voltak életükben-akkor engem miért kell lek.urvázni?

(bocsánat a trágár szavak miatt, dehát ezt használják rám...)


2008. nov. 11. 00:44
1 2 3
 11/30 Srapnel ***** válasza:
80%
Ha azt gondolod, hogy nem kell érzelem számodra a szexhez, nem elítélendő. Vajon hány háziasszony/kapcsolatban élő lány ábrándozik el egyszer-kétszer sármos vízvezetékszerelőkről, orvosokról (de csak ha nem onkológus és fogorvos) és arról, hogy mi mindent csinálhatna velük? Egyrészt egy dolog a vágy és másik a cselekedet. Ha kipróbáltad azt, amit írtál, még nem jelent katasztrófát, azonban nem érdemes "nagyüzemben" csinálni, mert utána megbánhatod (bármilyen okból kifolyólag is). De sima beszélgetésekben is javíthatod a megítélésedet, ha filozofiai szintre emeled a problémát és nem arra, hogy de hát te ezt csinálod. A "nekem az a véleményem, hogy nem feltétlenül kell érzelem a szexhez" és a "én lefeküdnék az első jó csávóval szerelem nélkül is" kijelentések szinte ugyanazt jelentik, de máshogy hangzanak.
2008. nov. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem sokan megértenek, látod, nem mindenki van azon a véleményen. Én sem hiszem, hogy gáz, fiatal vagy, forr a véred:P Ami rossz bene:

1. a hozzád hasonlók miatt értékelik a férfiak kevésbé a nőket, és ezért nem törik magukat sokat, hogy elérhetetlen lányra hajtsanak

2. hát azért vigyázz magadra, nehogy idő előtt kiégj, vagy később bármi okból megbánd!

2008. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
44%

Hát hellóka :D


Szóval,vélemény...


Mivel neked nem kell a szexhez érzelem,plusz gondolom akkor nem egy pasival voltál egész életedben,akkor édes drágám,ha ezt hangoztatod,akkor igenis k.rvának fognak tartani,mert azok szexelnek érzelem nélkül minden pasival,szóval nagyon illik rád,már csak megkéne,hogy fizessenek,nah mindegy :D A másik :


"Én sem nevezem prűd aszexuálisnak azokat, akiknek kell az érzelem a szexhez, vagy csak egy emberrel voltak életükben-akkor engem miért kell lek.urvázni? "


Lehet valaki prűd aszexuális,vagy lehet valaki mondjuk SZERELMES -ha te egyáltalán tudod,hogy ez mit jelent-.Az,hogy valaki egy férfival volt egész életében,attól még egyáltalán nem prűd,csak mondjuk az már biztos,hogy szerelemből van azzal a férfival.

Majd ha beleszeretsz egy fiúba,és az majd nem fog veled járni,mert erkölcsileg nullának tart,és nőként sem fog tisztelni azért mert mindenkivel összefekszel,akkor majd nézel egy nagyot,aztán majd rájössz,hogy fiatalon se kell tönkretenned magad ilyen téren.Nos,ha egy ilyen férfiba leszel szerelmes,aki normális gondolkodású,biztos nem fog veled lenni.


Amin röhögtem 10 percig: "És a pasik nem is szoktak lek.urvázni." Jóhogy nem,még kitudja,összehozhattok egy numerát,majd hülye lesz rosszat mondani rád :D


Amúgy van ego-d látom.Eddig mennyi volt az a pasiszám?20-30?


Egy szerelmes normális prűd aszexuális lány :D

2008. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
51%

Ezen már k*rvasokat agyaltam. Adott egy csomó divatp*csa, nyávognak, selypítenek, kinéznek maguk közül ha nem divatosan van befűzve a cipőm, stb, és ezzel a viselkedésformához hozzátartozik az is, hogy kacérkodnak az új fiújaikkal, sexel, stb. Na, ezeket minek nevezzem? Kedves, okos, aranyos kislánykának? A ku*vánál nincs jobb jelző. Hülye k*rvák. Manapság már semmit nem azért mondunk, mert azt jelenti, egyszerűen csak kell egy megfelelő jelző, ami elég bántó, és elég mély szinten van az illetőhöz képest. Nyilván semelyik sunyi patkány nem patkány igazából, de azért mondhatjuk rájuk, nem?

Témához hozzászólva: nevezz prűdnek, de én nem fogok senkivel járni/lefeküdni, ha nem szeretem. Jaj, de prűd vagyok =O Mert az ember egy olyan állat, ami tökélyre fejlesztette az agyát (már aki...), az érzelmeit, és rájött, hogy a kis rágcsálók, na azok szoktak havonta más személlyel lefeküdni, szaporodás céljából. És most prűd vagyok. Megyek és elszégyellem magam.

2008. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó két válasz nagyon tetszett :-) Igazatok van :-)

Az meg nem semmi, aki azt írta, hogy irigységből! Ezt komolyan gondoltad? Aki szerelmes, nem azért nem kefél félre, mert erényöv van rajta, hanem azért, mert SZERELMES.. Nem tudom, tudod-e, hogy mi az..?!

2008. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
61%
Ja, és nagyon ügyes vagy, biztos rengeteg pasit, herpeszt, Chlamydiát, HPV-t, szifiliszt és gonorrheát gyűjtöttél már össze.. Sárgulok az irigységtől!
2008. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha megengeditek, hozok egy szélsőséges példát... nem kell ám komolyan venni, lepontozni, hanem elgondolkozni. :)


"Imádom az utcán végezni a dolgom. Nincs annál jobb, amikor szabadon, egy félreeső sarokban leguggolsz, és kakkantasz egy jót. Viszont nem értem, hogy az emberek miért neveznek gusztustalannak ezért... megszólnak, elzavarnak, ha épp a boltjuk küszöbére szarok, vagy a vagy a frissen nyírt gyepre. Pedig ez egy teljesen természetes, sőt, alapvető életfolyamat, és úgy utálom, hogy sokan nem képesek elfogadni, hogy másképp gondolkodom mint ők :\ Pedig csak arról van szó, hogy nincs szükségem wc-re a kakiláshoz... Bocsánat a trágár szavakat, de a szar az szar."


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az ember nem egy állat. Az ember, mint előttem is írták, egy olyan intelligens lény, akinek a viselkedése, a tudata és az érzelmei közti összefüggés emeli az állatok fölé. Amennyiben te úgy döntesz, hogy egy részét ennek az emberségednek eldobod azáltal, hogy alacsonyabb szinten végzed a szexet, lelked rajta, de viseld is a következményeit, és ne rinyálj, ha szóvá teszik ezt neked. Főleg ha ezt felvállalod.


Vannak normák, globális nézetek, örökérvényű igazságok... és lehet, hogy a nagy változások korában élünk, de bizonyos dolgok akkor is igazak maradnak... te sem szeretnél az én piszkomba lépni, azt kerülgetni, miután vígan végigszartam az utcát. Pedig én nagyon szeretem ám.


Köszönöm a figyelmet. :)

2008. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Orulok, hogy megint nem sikerult felfogni amit irtam.

Mint mar emlitettem, egy szoval sem emlitettem, hogy minden szembejovo fiunak lerantom a bugyim. Ezt csak ti koltottetek hozza, mert a kis agyacskatokban a "nem kell erzelem a szexhez" egyenlo a "mindenkinek szetteszi a labait"tal, pedig NEM. Nem voltam egyutt sok fiuval, egyszeruen csak nem volt mind szerelembol.

Es nem gondolom, hogy az utcan szaras, mert en azt szeretem es az erzelem nelkuli szex kozott barmilyen, akar nagyon elvont parhuzamot lehetne vonni.

Es nem lettem se szifiliszes, se huvelygombam nincs, nem vagyok hiv pozitiv es hepatitissel se fertozodtem meg.

Tudjatok, valamilyen szinten szerencsetek van. Butan, eloiteletekkel es sztereotipiakkal konnyebb elni az eletet.

2008. nov. 15. 17:17
 19/30 Srapnel ***** válasza:
72%

Hát ez az, kérdező, meg is adtad magadnak a választ a kérdésedre: sztereotípiák miatt.


A párhuzamot én sem értettem, már hogy mi lenne a párhuzam.


A sexhez meg tényleg nem kell érzelem, csak VONZALOM, bár persze jobb azzal csinálni, akit szeretsz.


Azért tartanak prostinak, mert bennük van a keresztény dogma, hogy a nő egyébként se élvezze a szexet, de ha már élvezi, akkor csakis a házasságon belül van joga. Egy nőnek első sorban anyának és feleségnek kell lenni, az a "tiszta állapot", nem pedig szexet élvező szabad embernek. Egyébként nem teljesen igaz, amit írnak, mert ha találkoznánk én pl. nem néznélek le ezért. Szóval olyan emberek társaságát kell keresned, amilyen pl. mi vagyunk. Ennyi.


"1. a hozzád hasonlók miatt értékelik a férfiak kevésbé a nőket, és ezért nem törik magukat sokat, hogy elérhetetlen lányra hajtsanak"

Nem, a férfiak saját kisebbségi komplexusaik és a mai önelégült városi p*csák miatt vannak így. Azért nem hajtanak egy elérhetetlen lányért, mert MINEK? Mindenki egyenlő, a lányok meg nem királynők, vagy valami felsőbb lények.


"Lehet valaki prűd aszexuális,vagy lehet valaki mondjuk SZERELMES -ha te egyáltalán tudod,hogy ez mit jelent-."

Miért ne tudná? Azt írta, hogy nem tud szerelmes lenni?


"Majd ha beleszeretsz egy fiúba,és az majd nem fog veled járni,mert erkölcsileg nullának tart,és nőként sem fog tisztelni azért mert mindenkivel összefekszel,akkor majd nézel egy nagyot,aztán majd rájössz,hogy fiatalon se kell tönkretenned magad ilyen téren."

Az ilyen fiúért nem is kár, mert akkor nem az embert szereti benne... Mellesleg nincs szó itt mindenkivel összefekvéssel.


"Nos,ha egy ilyen férfiba leszel szerelmes,aki normális gondolkodású,biztos nem fog veled lenni."

Nem "normális", hanem "konzervatív".


"nevezz prűdnek, de én nem fogok senkivel járni/lefeküdni, ha nem szeretem. Jaj, de prűd vagyok =O Mert az ember egy olyan állat, ami tökélyre fejlesztette az agyát (már aki...),..."

Jó, ne tedd, senki nem azt kérdezte, hogy neked mi kell a szexhez. Attól, hogy tökéletes az agyad, az alapvető ösztönök megmaradtak, lásd nem fogsz nagyon magasröptű mélyfilozófiai beszédet tartani, ha két napja nem ettél.


"Vannak normák, globális nézetek, örökérvényű igazságok... "

Mint például a többnejűség, a családon belüli erőszak, stb.

2008. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
71%
Én megértelek. Ez a mai világ. Teljesen igazad van és szerintem nem kell foglalkozni mások véleményével. Jogod van úgy folytatni a szexuális életedet ahogy csak akarod és tudod. Szóval ne másoknak akarj megfelelni és ne magyarázkodj (szerintem). Ez csak rád tartozik és arra akivel lefekszel :)
2008. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!