Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tartják azokat a lányoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják azokat a lányokat k*rvának, akik számára nem fontosak az érzelmek a szexhez?

Figyelt kérdés

Miért neveznek "ku.rvának" és ehhez hasonló kedvességeknek csak azért, mert valaki számára nem fontosak az érzelmek? Engem iszonyúan zavar, amikor idegenek ezt mondják rám, csakmert nem úgy gondolkodom, ahogy ők. Nekem egész egyszerűen nem kellenek érzelmek ahhoz, hogy lefeküdjek valakivel. Persze nem minden nap mással csinálom, de ami azt illeti, én ezt sem itélem el.

Én sem nevezem prűd aszexuálisnak azokat, akiknek kell az érzelem a szexhez, vagy csak egy emberrel voltak életükben-akkor engem miért kell lek.urvázni?

(bocsánat a trágár szavak miatt, dehát ezt használják rám...)


2008. nov. 11. 00:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Én teljes mértékben megértelek,és azt mondom,hogy ne foglalkozz a sok barommal,csak féltékenységből mondják,mert te több pasit kapsz meg mint ők :P ;D
2008. nov. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

Mert ez a közfelfogás.Ez olyan mintha egy csapat cigány közé beállva próbálnád elmagyarázni a magyar helyesírást.Én úgy gondolom,hogy azok az emberek akik k*rvának hívnak,vagy nincsenek tisztában avval,hogy a k*rva nem attól k*rva,hogy érzelmek nélkül dug,vagy azért,mert nekik még nem adatott meg 2 emberrel a szex..A másik meg az,hogy ezek szerint te hangoztatod,hogy kikkel fexel le?Talán ha nem kürtölnéd széjjel,akkor nem tudnák h kivel mikor és hogyan és mennyit dugsz;)

/pici cutte/

2008. nov. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem hangoztatom, csak felvállalom a véleményem, és ezek után szokott elhangzani ez az ominózus felkiáltás.
2008. nov. 11. 00:53
 4/30 anonim ***** válasza:
82%
Tehát azok a pasik, akik nem nézik túl jó szemmel, ha minden héten mással vagy, akkor mi mind prűd barmok lennénk?
2008. nov. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%

De nemgondolod,hogy nem kéne felvállalni?Ráadásul akkor mégis csak hangoztatod,mert gondolom ha barátnőidnek mondanád ők nem k*rváznának le.És igenis zavarni fogja azt a pasit aki komoly kapcsolatot szeretne veled az,hogy minden 2.pasi aki szembe jön veletek az utcán volt már az ágyadban.

/pici cutte/

2008. nov. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
Ennek akkor sem az az oka, "mert ez a közfelfogás". Egyszerűen egy nőnek legyen tartása (és ez visszafelé is igaz). Természetesen azt is meg lehet érteni, ha élvezni akarod az életet, de akkor ennek ne adj hangot, szerinted később, ha már kiélted magad és tartós kapcsolatot keresel, akkor ki szeretne egy olyan nőt, akinek több száz pasival volt dolga? Ez a csapda a dologban, a kauzalitás törvénye, ha így élsz, vállald a következményeit. (ez csak az én véleményem, majd biztos lesznek mások másmilyennel)
2008. nov. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Egy szóval se mondtam, hogy minden nap mással csinálom! És a pasik nem is szoktak lek.urvázni. Csak beszélgetéseknél, forumokon, vagy például itt, ha azt mondom, hogy számomra nem kell érzelem ahhoz, hogy lefeküdjek egy fiúval[ez NEM azt jelenti, hogy fűvel-fával összefekszem!] akkor azonnal megkapom ezt a jelzőt, nőktől. Én is kezdjem el le prűd fapinázni azokat a nőket, akik még csak egy férfival voltak, csakmert én másképp gondolom? Ez miért jó? Miért elégtétel valakinek, hogyha önelégült arccal elmondhat mindenféle r.ibancnak.. Talán irígy?
2008. nov. 11. 01:09
 8/30 anonim ***** válasza:
78%

Tessék?

Na újjabb kiakadásom ez alatt a 20perc alatt.Te mégis miért szólnál le azért bárkit is mert nem fexik össze fűvel-fával?Tudom,h azt írtad h te nem szólsz le senkit.Nade nem is tehetnéd meg azért,mert valaki nem fexik össze mindenkivel.Pff..És ha neked így jó,miért nem szarodle,h ki mit gondol?Talán te sem látod jónak,vagy mivan?

/pici cutte/

2008. nov. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Azért mondták ezt rólad mert az ő gondolkodásuk teljesen eltér a tiédtől,s azt hiszik csak nekik lehet igazuk.Nekem nem ez a véleményem, pedig csak egy férfi volt az életemben a férjem.Más vagy mint az átlag, és akkor mi van? Én ismertem egy lányt, aki hasonló módon gondolkodott, mint te.Nagyon szeretem a mai napig, okos intelligens,kedves,optimista stb. Most már gyereke van és esze ágában sincs mással is szexuális életet kezdeni, mert tiszta szívből szereti a férjét, testileg, lelkileg is.Elcsépelve megtalálta az igazit,ő úgy fogalmazta egyébként, hogy ezen a téren férfias típus,lehet így van.Azt is mondta ,hogy neki muszály volt ezt kipróbálnia,de mára már teljesen megváltozott,megnyugodott.Én soha nem tudtam elválasztani a lelkemet a testemtől, én így működöm,de nem kell hogy egyformák legyünk,mindenki más és más ,s ez így helyes.Remélem te is megtalálod az igazit,és nagyon boldog leszel ebben a nehéz életben,és ne keseredj el,légy hű önmagadhoz,találd meg az utadat ,az igazi utadat,mert szerintem te még azt keresed.
2008. nov. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
25%
egy rész irigység, egy rész evolúció. Ugye pár millió éve az emberek még hordákban éltek és egy hím több nőt is birtokolt. És kb 2 millió év evolúciót nehéz elmosni 1000 év alatt.
2008. nov. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!