Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság a 14-15 évesek már javában sexelnek? A 13évesekrol nem is beszélve. Csak én nem tartom ezt egészen normálisnak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 00:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
95%
A neveléshez ugyanúgy hozzátartozik a figyelmesség,szeretet és az egy-két jól irányzott apai pofon is.Nem egy gyerek vált már szerencsétlen neurotikussá,az úgynevezett "non-flustration" azaz teljesen szabadelvű nevelés következtében.Ez mai korunk f*szsága,egyáltalán nem állta még meg a helyét.Csupán egy áldemokratikus dogma.Úgy is mondhatnám,hogy demagóg...Bocsánat,ha megbántottam valakit...Csak az emberek hajlamosak rá,hogy elhiggyenek dolgokat,anélkül,hogy meg lennének győződve annak valódiságáról.Én a tekintélyelvű nevelés híve vagyok.Nagyon sok mindenre megtanítja a gyereket,mielőtt kikerülne a "nagybetűs életbe".Én speciel különben is szívesebben emlékszem vissza azokra a tanáraimra,akik nem egyenrangú félként kezeltek,hanem valóban a mestereim voltak,akik felettem álltak a rangsorban.Esküszöm,hogy jobban szeretem őket...
2008. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
95%

hetente ismétlődő kérdés.

sok abnormális dolog van ma, többek között a szexuális túldűtöttség, azaz, hogy mindenhonnan az látja hallja szegény gyerek h neki igen is szexelni kell.

A perverziókról és elferdülésekről nem is beszélve.


Fura egy világ, fura egy világ a a tehén b***a a bikát.

2008. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
73%
Ne magyarázza már nekem senki, hogy egy 13-14 éves gyerek lelkileg jobban fel van készülve a szexre, mint egy 20-22 éves! Ha van is ilyenre példa, 1000-ből 1. Csak nem értem, miért hiszi a legtöbb 13 éves azt magáról, hogy ő az az 1..
2008. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%

Ez nem feltétlenül a gyerekek hibája... Sajnos a Szülök nem akarják észre veni, hogy a gyerekük nő!!!! Most 15 vagyok, és az apám kb. 12 évesnek néz, nem akarja észrevenni, hogy növök!! Ugy beszél hozzám, mint egy alsóshoz, és ha ezt szóvá teszem, akkor elkezd ordítani, rosszabb esetben megüt. Vagy gügyök, vagy ordít velem, de az "aranyközéputat" nem találja. És az ilyen Szülők sajnos egyre többen vannak.

Amugy a szexről soha nem kérdeztem meg az ösöket, inkább az iskolai felvilágosítás(!szerencsére a sulimban volt!). Ma meg már a neten nézek utána annak ami érdekel. Bár azzal Én sem értek egyet, ha egy 12 évesen szexel aztán itt megkérdezi, hogy pl. orálisan kényeztettem a barátom, és terhes lehetek-e tőle stb. :S Ez tényleg szánalmas.

2008. nov. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
81%

Egészen egyszerűen változik a világ. Amíg anyukám az én koromban barbizott, apukám meg kisautózott, én csajozok, mert én így érzem jól magam. Aki hülye kérdéseket tesz fel az egy csoport, aki éretten, 15-16 évesen nemi életet él úgy hogy védekezik, stb, az egy másik csoport. Csak azért nem szabad elítélni az utóbbiakat, mert vannak az előbbiek.


15/f

2008. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Nemééértem mit érdekel az téged! foglalkozz a saját dolgoddal!! most milyért baj az ha egy fiatal már nem szűz?!
2010. jún. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
mert írni még nem tanult meg...
2010. aug. 3. 00:06
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!