Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság a 14-15 évesek már javában sexelnek? A 13évesekrol nem is beszélve. Csak én nem tartom ezt egészen normálisnak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 00:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Változik a világ...

Nem mondom,hogy jó irányba,de azt sem,hogy rosszba.

Erről nem biztos,hogy nekem kell ítélkeznem...

Az meg,hogy miért,az szintén nem egyértelmű...

Van néhány feltételezés,de egyik sem bizonyított még teljesen.Pl genetikai elkorcsosulás,dogmák ereje,elpuhulás=>érzelmi sivárság...

2008. nov. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%
Miért van az, hogy manapság minden nap felteszi valaki ezt a kérdést, ráadásul ez a valaki szinte mindig egy buta, megsavanyodott, prűd ember?
2008. nov. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Mert apuci nem adott a 13 éves kölykének két k.....a nagy pofont még időben, ill abszolút nem világosította fel, mikor kellett volna. Egyébként nem biztos, hogy a kérdező ilyen besavanyadott prűd stb ember, de nálam is felmegy a pumpa, mikor egy 13 éves takonypóc azt kérdezi, hogy az ujjazástól terhes lehet e. Ha a szexhez elég felnőttnek érzitek magatokat, akkor legyen gerinceteket a következményekhez is, ne ide irkáljatok és hülyeségeket kérdezgessetek. Ész nélkül dugni az oké, de utána elmenni a nőgyőgyászhoz esetleg szólni anyunak hogy baj van, azt már nem ugye? Gratulálok ez a felelősségteljes viselkedés.!!
2008. nov. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Kevésbé tartanak a szülőktől mint korábban. Öntudatosabbra, akaratosabbra neveljük a gyerekeinket mint korábban szokás volt. A felvilágosítást, a morális menvelést a szülők az iskolától várják az iskola pedig (jogosan) úgy gondolja, hogy ebben nem lehet általánosítani, így ez a szülők dolga. A gyerekek pedig semmit de semmit nem tudnak. Ráadásul a legtöbb szülő (a pszichológiai felmérések szerint 2-3 évvel fiatalabbnak érzi a gyerekét mint a valós kora, úgyhogy a szülők úgy gondolják ráérnek még a felvilágoszítással amit egyébként is szívesen elodáznak. Őket se világosíztották fel mégis minden rendben ment alapon. :((( Még azzal sincs tisztába a legtöbb "felnőtt", hogy a saját életében mennyire nem mentek és mennek rendben a dolgok ezen a területen.


Egyébként nekem is furcsa és aggasztó ez a jelenség. És figyelmeztetés, hogy legyek okos és körültekintő. A kislányom 9 éves. A felvilágosítása már rég elkezdődött. Szerintem az nem egy alkalom, hanem folyamatos. És ennek ellenére, semmi sem garantálja, hogy nem lesznek olyan buta kérdései amit majd nem mer nekem feltenni, hanem egy ilyen oldalon teszi fel – névtelenül. Én ezért szoktam az összes "buta" kérdésre türelmesen válaszolni. :))

2008. nov. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%
Ezt a kérdést hetente fölteszik, használd a keresőt. Kicsit már unalmas.
2008. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem se normális!Ezért van az,hogy a nők többsége nem élvezi a szexet! Korán kezdik,és nem elég érettek rá lelkileg!Aztán meg azzal a baromsággal nyugtatják magukat,hogy sok nőnek nincs orgazmusa!
2008. nov. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%

Rengeteget változott a világ, és én ezt el is fogadom. Ha valaki úgy érzi, már fiatalon szexuális életet akar élni, tegye csak nyugodtan. Természetesen, hogy mindenre ügyel, akkor nem lehet semmi gond, csak időben megismeri a testét, és ismerkedik a szexualitással.

Egy nagyon kedves barátnőm 14 évesen vesztette el a szüzességét, és azt mondta nagyon nem bánta meg, mert most 23 évesen mindent tud magáról, és imádja, élvezi a szexet. És ez a lényeg!

Petranova

2008. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Az előttem szólónak van igaza. El kell fogadni, hogy most itt tartunk. És azért ne gondoljuk azt, hogy nagyanyáink nem huncutkodtak suli után a rekettyésben. Talán a világ annyiban változott, hogy mostmár lehet róla beszélni.

Azt megjegyezném, hogy a feleségem nagymamája 15 évesen szült!

2008. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is el kell fogdni, hogy itt tart a világ. És igen, régebb is csinálták, éspedig onnan tudom, hogy a szüleimmel nagyon jó a kapcsolatom, és szoktak mesélni nekem a gyerekkorulkról...és a mesélésben az is előtűnik, hogy "Mikor és tizen-éves voltam ezt meg ezt csináltam avval a bizonyos lánnyal/fiúval...". Szóval most csak annyival vagyunk előbbre, hogy a fiatalok "felvállalják" amit tesznek, és beszélnek róla...
2008. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
61%

Aki azt az idióta választ írta (prűd, stb.), annak kívánom, hogy a gyermeke 13 évesen már fűvel-fával szexeljen, 14 évesen pedig elkezdje az abortuszra és nemibeteggondozóba járást.

Amúgy divatból csinálják, biztos vagyok benne. Mire 20 évesek lesznek, több betegségen és szexpartneren lesznek túl, mint nagyanyáink egész életükben! Amúgy régen tényleg 16-18 évesen szültek, de akkor is házasodtak!

2008. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!