Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság a 14-15 évesek már javában sexelnek? A 13évesekrol nem is beszélve. Csak én nem tartom ezt egészen normálisnak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 00:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és szerintem azért írják ki gyakran ezt a kérdést, mert itt olyan kérdések olvashatók a 14-16 éves korosztálytól, hogy az embernek az esze megáll!
2008. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
Hát én nem teljesen értek egyet a "csináljon ki amit akar" dologgal. Jó, nekem tényleg mindegy, de gondoljatok arra, hogy ha gyereketek lesz, hogy fogjátok őket felnevelni? Hogy fogjátok erkölcsre nevelni, ha mindenhol rossz példát látnak? Nagyon nem jó, hogy ekkora értékrend-különbségek vannak az emberek között. Általában megyek az utcán, és 10ből 7 szembejövő ember olyan, hogy nagy ívben kikerülöm, és csak remélem, hogy soha az életben nem lesz hozzá közöm. Olyan abnormális, elkorcsult embereket lehet néha látni, hogy ennek csak a mellékterméke a korai szexualitás. Szülőnek lenni mostanság a legnehezebb feladat, ezért nem is sokan erőlködnek vele, hogy jól csinálják. És ezért van ez.
2008. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%

Már ne is haragudjatok, de sajnos az ilyen tapló emberek miatt jönnek ide a kis 13 éves kölykök kérdezgetni teljesen alapvető dolgokat a szextől és ti vagytok az okai annak, hogy annyi nőnek szar a szexuális élete, ti akik pofánbasszátok a gyereket amikor esetleg kérdezni mer, ahelyett, hogy ahogy egy fenti válaszoló írta, fiatal gyerekkoráról elkezditek a felvilágosítását a maszturbációtól kezdve szépen lassan előrehaladva a szexig, a védekezésig, a betegségig és gyönyörokozásig.


Sajnos ilyen sötét világban élünk, ahol sok ember azt hiszi, hogy "két jól irányzott apai pofonnal" el lehet intézni ezt az egészet, kivánom neked, hogy a te kölykeid egyszer visszaadják neked az apai pofonjaidat meg szarjanak a fejedre majd ha felnőnek, mert mást nem érdemelsz.

Abban biztos vagyok, hogy az én gyerekeim nem jönnek majd a gyakorikérdésekre a te óh, bölcs tanácsodat kikérni és nem fognak 12 évesen a tinédzserambulancián kikötni, mert tökéletes edukációt kapnak a témában és megbíznak majd bennem a kérdéseikkel, mert nem pofonnal meg szíjjal nevelem őket, hanem ésszel, annak akinek ez nincs, az inkább ne neveljen gyereket.

2008. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
hát lehet h 1-2 ember nem ért egyet de még attol ugyan ugy csináljuk..mért ne?szerintem a szüleink is ugyan igy csinálták és féltek megmondani...sokat nem változik a világ!s nem gyermeket csinálunk vagyis akinek van esze a sexre akkor gondoljon a védekezésre is!
2008. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az a gyerek, akit tényleg megfelelően nevelnek, valamint felelősen és alaposan felvilágosítanak a nemiséggel kapcsolatban, igaz, hogy nem írogat ide, de nem is szexel 13-14 évesen.. Attól, hogy a gyerek tud mindent, nem kell napi szinten "gyakorolnia" is.
2008. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
79%

Az egy nagy hülyeség h azért mert változik a világ!

Ugyanis a 18. századik alap dolog volt. h 13-14 évesen már gyereke volt az embernek, ugyanis alig élték meg a 30-40 éves kort a betegségek, és egyéb tényező miatt. Az h az ember 25 évesen veszitette el a szüzességét a 20. század eleben volt jellemző, amikor már fejlettebb volt az orvostudomány, és a szülők szigorúbbak voltak. De a médiának és egyéb másnak köszönhetően újra divatba kezd jönni a 13-14 éves korban való szüzesség elvesztése.

2008. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Koszi a véleményeket! tudom én is,hogy változik a világ, csak ezt túlzásnak tartom. Nem azért, mert prud lennék, és igen, jó dolog a sex, de az is ésszel és nem nagyon hiszem, hogy ebben a korban érettek lennének rá. Itt meg olyan kérdéseket olvas az ember, égnek áll a hajam.
2008. nov. 10. 20:13
 18/27 anonim ***** válasza:
65%
Nah én vagyok az aki javasolta a két jól irányzott pofont, és a néhánnyal előttem szólóhoz írnék. Engem nagyon jól felvilágosított 13 éves korom előtt az anyukám, és nem kellett senkitől hülyeségeket kérdezgetnem, és képzeld terhes sem lettem. Jujj de érdekeset mondtam ugye? Én is így fogom tenni majd a gyerekemmel, hogy szegény nehogy azt higgye hogy ujjazástól teherbe eshet. Úgyhogy nagyon szépen megkérlek, hogy tedd sebességbe az agyad, mielőtt kinyitod a szád, és szidnád másikat, és hülyeségeket vakerálnál. Köszi előre is.
2008. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
82%
Ez tény, manapság a fiatalok hamarabb kezdenek szexuális életet élni, mint régen... de hogy miért? a mai fiatalok sokkal érettebbek, felvilágosultak, mint a 10, 20, 30 évvel ezelötti fiatalok... nem biztos, hogy valaki, aki 20 évesen veszíti el, nem fogja megbánni... nem biztos, hogy érett rá, fel van készülve. Szerintem ez nem feltétlen kor függő, inkább ember, és partner...
2008. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
A "2 apai pofonos" emberkének: akik a szülőket hibáztatják, azok nem azért, mert nem adják apácaneveldébe a kislányukat, hanem azért mert NEM FOGLALKOZNAK velük. Nem tartanak fenn olyan viszonyt, hogy beszélni tudjanak az ilyenekről, elláthassák tanácsokkal a gyereket, és igen, ha nagy hülyeséget akar csinálni, azt megtilthassák neki, főleg ha még csak 13 éves! Mi is arról beszélünk, hogy kell ilyen viszony!!
2008. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!