Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normalis ez az erzes? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ez az erzes? Mit tehetnek ellene? 18 eves lany vagyok, eleg sok onkielegitest vegzek. Ilyenkor nagyon jol erzem magam, de aztan sokszor ramtor az a buntudattal vegyes erzes..

Figyelt kérdés

amikor szinte undorodom magamtol, es arra gondolok, mi lenne, ha a baratnoim, barataim, akik szeretnek, ezt tudnak. Pedig tisztaban vagyok vele, hogy mindenki csinalja, megsem tudom elkepzelni ezt egy noismerosomrol sem. Es ugy erzem, csalodnanak bennem/megvetnenek/kirohognenek, ha tudnak, hogy szoktam maszturbalni.


Egyedul vagyok a problemammal?


2008. nov. 7. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy egyedül!!Én is 18 vagyok!!Én is szoktam ilyeneken gondolkodni, de ezt nem kell szégyellni semmi olyan nincs benne!!Mindenki azt teszi ami jól esik neki!!
2008. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen sem kéne ezt érezned!Az,amit csinálsz teljesen normális és jó dolog. Ha nem csinálnád sok örömtől fosztanád meg magad önszántadból,az valóban nem lenne normális. Biztos lehetsz benne, hogy az ismerőseid is mind csinálják,mert ez egy teljesen természetes dolog.Épp ezért nem gondolnának rólad semmi rosszat,ha tudnák,hogy te is csinálod. Egyébként meg,miért kéne megtudniuk? A te magánügyed az,hogy hogyan szerzel magadnak örömöt, senkinek semmi köze hozzá.

És a masztizás nem csak kellemes, hanem hasznos is. Megismered a saját tested, meg tudod, hogy mi a jó neked, fejleszted az orgazmuskészségedet,és így aktus közben is könnyebben el tudsz majd élvezni.Tudod majd irányítani a párod,nem akkor fogod tanulgatni,hogy mégis mi az,ami jól esik neked.

Nem lehet,hogy azért van bűntatod, mert a szüleid belédnevelték még kiskorodban,hogy bűnös dolog a maszturbálás? Sajnos erre sok szülő hajlamos,de hidd el,nincs igazuk.

Nyugodtan masztizz,amikor jól esik, és ne gondold, hogy rossz,amit teszel. Inkább az a furcsa, vagy inkább ritka, ha valaki nem csinálja.De mindenkinek a magán ügye,hogy csinálja-e vagy sem, és ha igen,akkor mikor,miért stb...

2008. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Nyugi semmi gond..mindenkivel ez van..

mindenkin átfut ez a gondolat..

ne aggódj.mindenki csinálja..aki tagadja az hazudik..

Móni

2008. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagy te vallásos?

Vagy a szüleid?

2008. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én is így vagyok néha (17 lány) És igen én vallásos vagyok, ezért van néha lelkiismeretfordulás. De meggyőzöm magam, hogy Isten az orgazmussal kárpótolja a nőket a sok szenvedésért (menstruáció, szülés) Valami kis jó jár az életben nem?
2008. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is bűntudatom van.De én tudom hogy ezt belém nevelték,és ezért haragszom a szűleimre nagyon.

Másrészt, hogy van pasim és mellette is végzek önkielégitést.Arra gondolok hogy vmilyen szinten megcsalom Őt ezzel.(a megcsalást képletesen értem)

2008. nov. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az önkielégítés nem bűn (csak a bigott vallásosok szerint) és nem is csalod meg vele a másikat.


Ha neked sokkal nagyobb szexuláis igényed van, mint neki, akkor:

- vagy megcsalod

- vagy megerőszakolod (akár szavakkal is lehet)

- vagy tűrsz (ez nem sokban különbözik a cölibátustól)

- vagy segítesz magadon

- vagy megpróbálod megbeszélni vele, és kialakítani valamilyen megoldást

- vagy a fentiek kombinációja.

Döntsd el, ezek közül melyik a legjobb.

2008. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Nem vagyok vallasos, a szuleim sem azok, es soha nem hallottam toluk azt, hogy az onkielegites bun, nalunk a szex mindig is tabutema volt, nem beszelunk ilyenekrol. Lehet, hogy emiatt van?
2008. nov. 8. 13:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, valószínű hogy amiatt.

El kell fogadni, hogy ez a te tested azt csinálsz vele, ami örömet okoz. Más véleménye meg nem számít, ez a test a tied. Ha jót teszel vele, akkor jobban vagy.

2008. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit szégyellni, ha jólesik, akkor ne foszd meg magad az érzéstől!...és szerintem is hazudik az, aki azt mondja, hogy ő nem csinálja! Én pl. a falra tudnék mászni annyira izgató számomra, ha a partnerem aktus közben is megérinti magát és simogatja a csiklóját! Természetesen én is nagyon szívesen simogatom neki, de ha látom amint közben maszturbál, attól teljesen kész leszek! Azt hiszem ezzel egyébként a legtöbb pasi így van. Néha szoktam is kérni tőle, hogy kicsit simogassa magát! Próbáld ki, nem fogsz vele csalódást okozni!
2008. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!