Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oszintent segiteneket, elegge...

Oszintent segiteneket, elegge kenyes kerdesem van!? Arthatok e a babamnak ha onkielegitest vegzek?

Figyelt kérdés
Szoval 16 hetes vagyok es a ferjem fel hogy art a picinek, en megertem ot de vagyat erzek es hat szerintetek arhat e az onkielegites ha vizsugarral csinalnam, mert nekem az jon be.
2009. okt. 22. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan. De szerelmeskedni is lehet, csak extrém dolgokat ne.
2009. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Semmi baja nem lesz a babának, sőt még "jót is tesz neki" . Miért . mert egyrészt boldogsághormonok szabadulnak fel,ami a babához is "bejut"; másrészt pedig orgazmus közben összehúzódnak a hüvelyizmok, ezeknek a rezgése meg végigfut a méhen és meghintáztatja kicsit a babát odabent! De ha lehet "természetes" módon is, a pároddal (tehát engedi az állapotod), az még jobb móka :)

2009. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A babád nagyon jó helyen van,nem árthatsz neki,de a férjed sem.
2009. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Megértem a gondodat, mert az én párom se sexel velem a fogantatás óta :-(, ennek már jó pár hónapja. De most a 36. héten is önkielégítést végzek, mert nekem már csak ez jutott. Gátmasszázs közben mindig kedvet kapok rá :-), szóval csak nyugodtan tedd!

2009. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Semmi bajotok nem lesz! Sőt Te nyugodtabb leszel amivel csak használsz a Picidnek! Mi aktívan élünk most is szexuális életet. ha nem mindennap akkor minden másnap vagyunk együtt a doki nem mondta hogy tilos! Ha volt elötte vetélésed vagy veszélyeztett terhes lennél nem szabadna! Amúgy inkább miért nem egymást kényeztetitek? Orálisan vagy kézzel, Ha féltitek. ami szerintem felelősség teljes férfit takar mert védi a gyerekét már most! "önfeláldozással"

2009. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
annyit akartam még hogy Ő ott olyan stabil helyen pihizik hogy nem lesz semmi gondja kapaszkodik ott rendesen! Párod oda már nem ér fel. Én szólnék a helyedben hogy óvatosan már lehet mert már csak a 12-14 héten is túl vagytok amikor már a vetélés kockázata minimális! Főleg nem szextől
2009. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a terhességed problémamentes, a férjed semmiképp sem árthat a picinek. Védi őt a vastag izomzatú méh és a méhnyak, amit nyákdugó zár el a külvilágtól. Nem láthatja meg a péniszt, és nem ijed meg tőle.:-) Csak arra kell ügyelni, hogy a hasadra ne feküdjön, azaz az oldalsó pozíciók és a kutyapóz használható, valamint állva, ha nekidőlsz egy bútornak.


Én is önkielégítek, mert nagyobb a szexuális étvágyam, mint a férjemnek. A zuhany nekem is remekül bejön. :-)

2009. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem árthatsz a babádnak.Ami jó az anyucinak az jó a babának is:-)) Nálunk a párom néha ugy aggódik,de aztán megkell nyugtatnom,hogy nem lehet semmi baja a picinknek.Van amikor nincs itthon és sexre vágyom,hát én is önkielégitést végzek.Ja,azt elmondom,hogy terhesség előtt nem csináltam.Az áldott állapot sokmindent kihoz az emberből:-))) Vizsugárral még nem próbáltam,de kifogom próbálni.31 hetes km
2009. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!