Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátom csak heti 1-2 alkalomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom csak heti 1-2 alkalommal kívánja a szexet, én többször, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha nagyon nyaggatom, akkor orálisan kielégít félig meddig, de én több szeretkezésre vágyok, mint ő...

Van megoldás? Nemrég óta vagyuk együtt


2008. nov. 2. 17:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
vannak, akik nem illenek össze szexuálisan, ez van.
2008. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De szeretm Őt, elhagyni meg nem szeretném, mert minden más nagyon jó... :S
2008. nov. 2. 21:01
 13/18 anonim ***** válasza:

Szija Eloszor isocs de sztem kamuzik...ha szeretne akkor nem lenne ilyen meg ha tenyleng nem is akarna akkor is megtenne mar csak azert is hogy mennyire szeret?Vagy nincs igazam en latom rosszul?Mert akkor tenyleng bocsika

22 eves lany

2008. nov. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
az isocs az nemtom hogy jott ki ott a mondat elejenel de az *bocsi igazabol :)
2008. nov. 4. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem egyforma a szexuális igényetek.Van ilyen.Próbáld meg teljesíteni azt amire ő vágyik. Sétálgatás stb. amiket írtál, a sok közös élmény a legjobb minden problémára. Ki kell elégíteni a lelkét is, nemcsak a testét. Több oldalról közelítsd meg a dolgot, finoman, elcsábítósan,ügyesen, lehet hogy romantikára is vágyik nemcsak szexre.
2008. nov. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
együtt érzek veled sajnos én is így vagyok ezzel csak én fordítva én akarom ő meg nem!!és hiába mondom h m,ár azér jo lenne:S
2009. márc. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
együtt érzek veled én is így vagyok csak nálunk fordítva van és ő sem akarja olyan sokszor mint én!!!
2009. márc. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem tudom h mi baja lehet a barátodnak bár csak nekem lenne ilyen a barátnőm a fele karomat oda adnám egy ilyenért!!!
2009. márc. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!