Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátom csak heti 1-2 alkalomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom csak heti 1-2 alkalommal kívánja a szexet, én többször, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha nagyon nyaggatom, akkor orálisan kielégít félig meddig, de én több szeretkezésre vágyok, mint ő...

Van megoldás? Nemrég óta vagyuk együtt


2008. nov. 2. 17:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%

Meg kell mondani neki,hogy kevés.Heti kétszer dugunk,de akkor minden nap ki kell nyalnod....vagy cseréld le...vagy keress mellette valakit.

Mondjuk engem... :)

2008. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
erre találták ki az önkielégítést
2008. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ha van barátom, akkor nem a kezem társasáságra, vagy egy műanyag dildora vágyom.

Nem csak a szex hiányzik, hanem utána az összebújás is

2008. nov. 2. 17:51
 4/18 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

A,úgy szerintem mindenképp mondd meg neki, hogy neked ez kevés és kérdezed meg van e valami különösebb oka, amiért nem akarja. Mert szerintem nem normális, ha egy pasi nem akarja többször heti 2-nél.

2008. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

22 évesek vagyunk.

Már mondtam neki: reggel zaért nincs kedve, mert nincs "ereje", van, hogy szeret csak úgy együttlenni, filmet nézni, sétálni stb.

Régebben amikor még csak pettingeltünk, akkor nem volt semmi gond, még akkor is akarta, amikor menstruáltam. Most meg heti 1, max 2.

Nem értem, hogy miért utasít vissza, amikor elkezdem simogatni, merevedése van, én meg mjad megőrülök, mert nedvesedek, meg minden bajom van..

2008. nov. 2. 18:00
 6/18 anonim ***** válasza:
csábítsd el! légy szexi és kreatív! szerintem be tudod indítani! ;)
2008. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mindent megkap az ágyban, de tényleg mindent. Próbálkoztam combfixel, szexi fehérneművel, átnyúltam a takaró alatt és érzékien simogattam, rengeteg mindent megpróbáltam már...

Ha felhozom a témát, kb annyi a megbeszélése, hogy "jó, majd lesz több is"

2008. nov. 2. 18:03
 8/18 anonim ***** válasza:
a szexi fehérnemű is csak ideiglenes megoldás, vannak akiknek egyszerűen kevesebb az igénye - a barátnőm pasija pl havi 1-2x akarja max, akkor is a barátnőm kezdeményez, pedig szeretik egymást - nincs senkije tutira, mert kezdettől fogva ilyen
2008. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
én megoldást szeretnék, nem példát, hogy másik belenyugszik akevés szexbe...
2008. nov. 2. 18:43
 10/18 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló volt.Én sem nyugodtam bele,nem is lehet.Dodtam a csajt.Mi lesz majd 20-30 év múlva?Szerintem keress mást.A pasitól elég gagyi duma,hogy nincs ereje. (fiú vagyok)
2008. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!