Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen rossz lehet azoknak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rossz lehet azoknak a férfiaknak akiknek merevedve 8-9 cm a péniszük?

Figyelt kérdés
Pl.: Ázsiában, az átlag 8-9cm..azért az durva! :D
2018. aug. 3. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Hidd el rossz
2018. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jobb, mint neked, aki ezen gondolkozik.

Biztosan neked 25cm, 7,5cm vastag és kigyúrt állat vagy aki még burtál helyes is.

2018. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Ki a kárnak kell 25 centi? 😂
2018. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
ha az átlag 9 cm, akkor a csajok is ahhoz vannak szokva, és valszeg az ő puncijuk nem a csata kanca 30 centiset igényli. Főleg nem azok a 45 kilós 150 centis kicsi ázsiaiak
2018. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem 9-10 közt van, és mégis sorozatorgazmust tudok okozni barátnőmnek, akár spriccelőseket is bizonyos pózban. Feltételezem, hogy az ázsiai nőknek átlagban a hüvelyük is kisebb, szűkebb, mint az európaiaknak, az átlagnak jónak kell lennie, a természet neme hülye.


A női hüvely amúgy 7-8 centi hosszú nyugalmi állapotban, és képes tágulásra. Egyébként meg az ujjammal elérem páram méhszáját, akár "felizgult" állapotban is. Akkor miért ne lenne elég ez a hossza péniszben, ami nyilván sokkal vastagabb is?


Inkább csak önbizalomhiányt okoz a média miatt, és amiatt már a teljesítmény is rosszabb lesz.

2018. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Valamivel kisebb az ázsiaiaknak, de nem 8-9 cm mint ahogy írod. Az már ugyanis mikropénisz. 13-14 cm ott az átlag.
2018. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Az én páromé is 9 cm mereven és mindig van orgazmusom tőle aktus közben sőt van hogy több is egymás után és nem segítek rá semmivel.


30/N

2018. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. A vastagsága rendben van, kicsit több mint 4 centi. Mégis mi a fenének kéne 10 centinél hosszabb? Még így is hozzáérek néha a méhszájához, és az kellemetlen neki.


A 10-es meg nem én vagyok, hanem gondolom ahogy írta, egy nő, de a péniszméret-kérdésről itt női véleményt még sosem hitt el senki. :D


Igen, régen pont úgy gondoltam a média miatt, ahogy a beszólogatós kommentelők. Igen, nekem is jobban esne, ha egy átlagos méretem lenne, férfiasabbnak érezném magam. De hogy sorozatorgazmusnál/spriccelős orgazmusnál többet tudnék egy nagyobbal adni, az erősen kétséges. Mondanám, hogy talán feszítené jobban, de ja, az a vastagság kérdése. Az első pár centi után gyakorlatilag nincs is idegvégződés...


A G-pont, amivel spriccelős orgazmust (is) lehet okozni, meg kb 1-1,5 centire van a "bejárattól".


És örülök, hogy mindig mindenki mindent jobban tud, mint az, akiről szó van. :D Roppant szórakoztatóak az ilyen kommentek.

2018. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10-es vagyok és nő, ha valaki nem hiszi el írjon privátba és meglátja a felhasználónevem.
2018. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

13-as,


Sajnos itt a pasik semmit nem hisznek el a nőknek, arról sem, ami gyakorlatilag csak a nőnek számít. :D És még ha el is hinnék, hogy lány vagy, akkor sem hinnék el, amit írtál.

2018. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!