Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pici a mellem 17 évesen!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici a mellem 17 évesen! Zavarja a pasikat? Vagy ha szeret elfogad? Lehet, hogy ezért nem merek bevállalni egy tartós kapcsolatot mert félek ha meglát kiábrándul majd belőlem ha pucér vagyok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 15:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Nekem a kis mellek tetszenek. Kaphatok képet?
2008. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, miért parázol, a kis mell tipusa felöltözve is egyértelmű, nem kell ahhoz levetkőzni, hogy kiderüljön. úgyhogy nem kell azt érezned, hogy rejtegetsz valamit, ami később derül ki!

Sok férfinek a kismellű nő tetszik. már csak azért is, mert ők általában nem elhízós tipusúak! Úgyhogy éld át előnyként a kis melleket, és sok sikert egy szép kapcsolathoz!

2008. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
41%
nekem is a kisebb mellek tetszenek! képet énis várok! :)
2008. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, mennyire kicsi. Barátnőmnek is nagyon kicsi melle volt mielőtt belémszeretett (na jó, talán a szerelmen kívül a fogamzásgátló is szerepet játszhat a változásban, na meg letette a cigit is), de azért meg lehetett fogni. Amikor két mellbimbó meredezik egy nő sima mellkasán, na az mondjuk undorító. Ha ennél nagyobb, akkor no para, a kis mell ugyanolyan esztétikus, mint a nagy, sőt. Az más kérdés, hogy kinek mennyire izgató ez, de a fetisisztákon kívül mindenki képes más testrészeidet is értékelni...
2008. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
73%
sztem kifejezetten szexuális ha valakinek nem fejőstehén mellei vannak, szeretem hha kicsit kisebb az átlagnál. A barátnőm aerobikozott meg így pattogott nemtudom mi a neve és emiatt rondák a körmei és kicsi a melle ez így kb egy szabály vagymi. Már jó ideje járunk és nem tudok betelni a látvánnyal ami akkor fogad mikor leveszem a pólóját/melltartóját.
2008. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%

Én úgy vettem észre, hogy a kis mellű nők nagyon szépek, (pl:Kristin Kreuk meg még egy csomó színésznő). És a férfiak általában nem egy mellbe szeretnek bele, inkább a lényedbe és a szépségedbe :)

Egyébként a randi ajánlatom még áll :)


Üdv

2008. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod, hogy nem emiatt nem mered bevállalni a hosszú kapcsolatot.
2008. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
tényleg köszönöm hogy "erőt" merítetek bennem:)nagyon nagyoon jóó hogy válaszoltatok
2008. nov. 3. 15:37
 19/19 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, miért akarnak sokan nagy melleket?! :O

Szerintem a kisebb és formás mell szebb (nekem).

Tehát soha ne félj, nem a melled fogja érdekelni azt, aki igazán szeret Téged. 22/F

2010. szept. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!