Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pici a mellem 17 évesen!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici a mellem 17 évesen! Zavarja a pasikat? Vagy ha szeret elfogad? Lehet, hogy ezért nem merek bevállalni egy tartós kapcsolatot mert félek ha meglát kiábrándul majd belőlem ha pucér vagyok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 15:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeret téged, akkor nem fogja érdekelni. Például nekem sem számít, hogy mekkora a melle egy lánynak.
2008. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

jaaaaaaaaaaj teeeee lány:)

A legnagyobb gondondod legyen kisebb ennél:) figy rám, nekem sincsenek nagy melleim, és mégis van barátom 13. hónapja. Abszolút nem erre megy. És nem kell az első hónapokban pucérkodni előtte, csak ha már úgy érzed, szeret tisztel, megbecsül:) ha pedig ezeket érzed akkor nem kell parázz attól,, hogy mi lesz ha meglát...ha meglát akkor te leszel neki a leggyöbyörűbb lány a világon. Nekem a barátom adott önbecsülést ezen a téren, és ma már úgy tartom magamról kicsi ügyes formá melleim vannak:D

amúgy meg igen, találkoztam a pasik bunkóbb formájával is ez előtt, volt egy barátom akivel szakitottam, utánam a hátam mögött mondta hogy jó csaj vagyok csak kicsik a melleim, mint kiderült útólag csak dugni akart. Persze nemhogy nem történt semmi, de sosem látott belőlem semmit.

Úgyhogy még 1x mondom amelyik pasi szeret az olyannak szeret amilyen vagy. aki pedig nem, az nem érdemel meg:) sok sikert, bátorságot:) üdv:) 18 éves lány

2008. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:)
2008. nov. 2. 15:56
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

A kis mell is lehet ugyanolyan szép és vonzó, mint a nagyobb mell, de marha nagy hibát követsz el, ha nem szereted magad és a tested. Ne a reklámok meg a média mondják már meg, hogy mi a szép..

És itt nem a szeretetről van szó. Nem kell ahhoz szeretni valakit, hogy el tud viselni ezt a fatális fejlődési hibát benne, mert a kis mell nem az. Egy nő értéke nem egyenesen arányos a melltartója kosarának méretével... Ideje lenne már megtanulni.

2008. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Szia ! Szerintem egyátalán nem baj. Sőt nekem pont ez tetszik :) Randiznál velem ?


Egy 22 éves srác.

2008. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
de husi vagy köszönöm amugy nekem ez tényleg dilemma:(:D...volt
2008. nov. 2. 16:32
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem a pasikat, inkabb a noket (lasd sajat magad) zavarja a kis (vagy nagy) mell.

Inkabb orulj annak hogy egeszseges vagy! Ez a lenyeg!

2008. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

Én is ilyen probléma miatt paráztam folyton.

Aztán, amikor lett barátom, éreztem, hogy szeret, meg nem a mellem érdekli, az első szexuális élményem, és az előtte lévő pettingek alatt egyátalán nem volt szégyenlős előtte.


Veled is így lesz!

2008. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem zavar engem sem a mell...viszont ha kicsi akkor általában csinosak a nők....Ne zavarjon.Ugyanugy állhat a bimbód,mint akinek hatalmas van.
2008. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Csak tudnám mi a francért lettem lepontozva. Valaki lehet, hogy nem tud olvasni.

3.


És értsétek már meg, hogy nem kell valakit szeretni ahhoz, hogy elfogadd, hogy kicsi a melle, attól is ugyanúgy kattan a férfiagy, aki másként gondolja az valószínűleg soha nem látott még nőt közelről és jó darabig szűz is marad. Agyfaszt kapok ettől a baromságtól.

2008. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!