Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért undorodik sok lány a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodik sok lány a "lenyeléstől"?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok, de szerény véleményem szerint teljesen normális hogy lenyelem a pasim spermáját. Ha csinálja vki a barátjának és a szájába élvez, akkor már úgyis a szájában volt, és akkor már nem mindegy hogy kiköpöd vagy lenyeled-e? És amit a fiúk a lányoknak csinálnak kinyalás címen?? Belegondoltak már ezek a lányok, hogy mennyi nedved nyelnek le ők a kedvünkért??
2008. okt. 29. 13:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
26%

Nagyszerű, most akkor még én forduljak magamba, mert a párom miután kipróbáltuk, nem kéri, hogy ráerőltessem magam?

Egyébként ha már a baráti társaságnál tartunk, az összes barátnőm ellenzi az anális szexet, én nem, úgyhogy semmi köze a baráti befolyásnak, hogy kinek a környezetében mi az elfogadott - kivétel aki követi a tömegelvet, és azt csinálja, amit a többség...

A kérdezőnek meg egészségére!

2008. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy a számmal kényeztetem, aztán mikor odaér a párom, akkor meg a mellemre ráverem. Ez általában tetszik mindegyik férfinak (gondolom).
2008. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

sztem is inkább egyén függö

és ezt eröltetni nem lehet

az még roszabb lenne ha egy olyabn vki aki örömet akar szerezni a barátjának avval h legyeli aztán nmégsem jön össze és telibe hányja.

sztem nem azon fog mulni egy kapcsolat h lenyeleg-e vagy nem...

2008. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
alig teszi be a szajaba es nyalogatja nem hogy lenyelje.pedig jo erzes lenne.
2008. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
52%
én 1 percet sem gonolkodtam rajta,elsőre lenyeltem,mert érezni akartam a "gyümölcsét" annak,amit csináltam,egyfajta öröm,büszkeség,vagy nemtom,lehet,h hülyén hangzik...DE eyértelműen nem egy gasztronómiai élmény,finomnak meg abszolút nem mondható...megértem azt,aki nem szeretné lenyelni!
2008. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha pasid már nem akar nyeletni csak szólj:))
2009. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
én szeretem lenyelni. az ízével sincs gondom sőt szeretem. szerintem partnertől is függ.
2010. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!