Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért undorodik sok lány a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodik sok lány a "lenyeléstől"?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok, de szerény véleményem szerint teljesen normális hogy lenyelem a pasim spermáját. Ha csinálja vki a barátjának és a szájába élvez, akkor már úgyis a szájában volt, és akkor már nem mindegy hogy kiköpöd vagy lenyeled-e? És amit a fiúk a lányoknak csinálnak kinyalás címen?? Belegondoltak már ezek a lányok, hogy mennyi nedved nyelnek le ők a kedvünkért??
2008. okt. 29. 13:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
én személy szerint valószínüleg elhánynám magam sajnos ha le kéne nyelnem!Mindenki más, így ez a kérdés szerintem értelmetlen.VAn akinek van gyomra hozzá valakinek nem.Az egyik ember szereti a sóskát a másik nem......Azt meg ugyanúgy eldönthetik a pasik,hogy nyalnak e vagy nem
2008. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
én nem undorodok..most ez olyan mint ha a pasim undorodna attól mikor kinyal...ott is lekell nyelni dolgokat...ez természetes
2008. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
fú hát azért van határ..én semmi estre sem nyelném le valahogy nincs gusztusom hozzá..de mindenki más..és mindenki mást szeret:)
2008. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%
Akkor nyeljed, ha neked van gyomrod hozzá, én nem nyelném le, soha, tuti visszajönne....
2008. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb ilyen undornak pszichés oka van.
2008. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%

Kinyalás és sperma nyelés nem ugyanaz...

Kinyalásnál lenyel vmennyi puncinedvet, én is lenyelek orál közben előváladékot, de a spermának egészen más íze van, és több is. Volt már szájba élvezés meg próbálkozás, hogy lenyeljem, de alig bírtam lenyelni.

A barátom amikor ezt meglátta, azt mondta, hogy ok, ilyen többet nem lesz.

Neki így is teljes a szex, ennyi.

2008. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

Így van, a legtöbb esetben kizárólag pszichikai oka van, mert véletlen a barátnői között is ez a nézet uralkodik. De ennek ellenére természetesen semmit nem szabad ráerőltetni a másikra...


Square

2008. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%
vagy a legtöbben megalázónak tartják.............!
2008. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
En ezt is , azt is csinaltam mar.A nem mellett sokszor az ize a "hibas" . Nem tudom, hogy dohanyzik -e a parod , vagy sem.De hidd el , nem egy "finom" dolog.Ez ellen az etellel is lehet tenni.Van , hogy bejon es elfogadhato.Ha valaki ugy erzi nem szeretne,es erolteti,meg egy kellemetlen szituacioba is keveredik ott ahol nem kene.Lehet diszkreten is "eltavolitani" a szadbol.
2008. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem mindegy ha lenyeled vagy kiköpöd mert az ízét így is úgy is érezni
2008. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!