Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért undorodik sok lány a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodik sok lány a "lenyeléstől"?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok, de szerény véleményem szerint teljesen normális hogy lenyelem a pasim spermáját. Ha csinálja vki a barátjának és a szájába élvez, akkor már úgyis a szájában volt, és akkor már nem mindegy hogy kiköpöd vagy lenyeled-e? És amit a fiúk a lányoknak csinálnak kinyalás címen?? Belegondoltak már ezek a lányok, hogy mennyi nedved nyelnek le ők a kedvünkért??
2008. okt. 29. 13:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kizárt, hogy csak pszichés oka legyen! Egyszerűen másmilyenek vagyunk, egy rossz izű gyógyszert, vagy egy pohár sós vizet is van, aki csak öklendezve tud legurítani, mert tiltakozik a gyomra, van, akinek meg simán megy.
2008. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%
Amikor én először hagytam, hogy a számba menjen el a pasim, nem is volt megbeszélve, csak úgy olyanom volt. De egyszerűen olyan íze volt, hogy majdnem elhánytam magam. Ennek kétlem, hogy pszichés oka lenne. De szerintem mindenki maga döntse el, hogy le akarja-e nyelni vagy nem. Egyik ilyen másik olyan, nem értem mit kell ennyit problémázni ezen a kérdésen.
2008. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
47%
Sok itt a hülye, azt hiszem. Ne akarja nekem senki megmagyarázni, hogy azért nem nyelem le a párom spermáját, mert phszihés gondom van????Azért nem nyelem le, mert nem akarom. Ez uyan olyan, mint a seggbe dolog. Azt is azért nem csinálom, mert nem akarom, nem azért mert agyilag gondjaim vannak. Akinek ormális a párja ezeket a dolgokat megérti, és nem csinál belőle ügyet...
2008. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
71%
te se sokat konyítasz a pszichológijához!!!Ha valamit nem akarsz annak legtöbbször megvan a lelki oka.És a pszichológia nem az agyilag zoknisokkal foglalkozik csak!
2008. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
77%
hujeség az egész ....es na haragudj de huje a kérdés is. aki akarja lanyeli aki n az meg n.
2008. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
55%

Pszichikai ok? az, hogy önkéntelenül is rosszl leszek tőle? És ezt pszichológus kezeli??? Bocsánat, nem tudom lenyelni, túrjuk ki a lelkemből az okát! Tanultam pszichológiát, és sok köze nincs hozzá. Te nem szereted a sóskát, nincs az az Isten, akiért Te azt meg fogod enni.

Ha nekem a szexuális életem jó, és kiegyensúlyozott, a páromnak egy k***a szava sincs, hogy miért nem nyelem le, akkor azért nem kell lepontozni. - Egyébként meg ő jobban szeret bennem elmenni, nem a számban.

2008. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
55%
hát pl én sem undorodom.mindig lenyelem.nem tartozik a kedveceim közé az ize de ez sztem minimum ha már ő is mindent megtesz:P
2008. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
77%
En fiu vagyok es szeretem ha lenyelik,pontosabban nem is az a lenyeg hanem az amikor elelvezek es a baratnom ugyan azon pillanatban erossen szopja a himvesszom es ez altal vakumszeruen tavozik a sperma az az erzes ossze hasonlithatatlan mennyei! De persze en ugyelek is arra,h ne legyen rossz izu a spermam! En alapban ne cigizem meglehetosen keveset iszom alkalom adtan nem elek drogokon es az aktus elott nem eszem fuszeres kajat ez mind befolyasolhatja sperma izet ajanlott az ananasz, vagy ananasz le! Nalam bevalt!Es meg soha nem volt panasz!
2008. okt. 30. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem a lelkedből kell kitúrni..........de hagyjuk.Nem tudom mennyire ástad bele magad a pszichológiába............
2008. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
80%
Ez ízlés és gusztus kérdése. Van mikor tényleg nem jó ízű a sperma de van mikor kifejezetten finom és édes. Meghát a pasikat felizgatja az ha a csaj lenyeli, nem köpködi :-) Nekem pl tök rossz érzés lenne ha a barátom köpködné a puncinedvem mert rossz ízű
2008. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!