Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért erőltetik a mai kamaszok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőltetik a mai kamaszok minden áron a szexet?

Figyelt kérdés
Gyakran olvasni olyanokat, hogy itt az idő, le kell feküdni egymással, de nem sikerül többedjére sem, mit csináljunk / a barátnőm szűk és száraz, és hogyan csináljuk / már 14 éves vagyok és nem szexeltem még, kivel veszítsem el mielőbb a szüzességemet, stb. Nem értem, hogy ha még nem elég érettek hozzá (legfőképp lelkileg), és emiatt nem is jó nekik az egész, minek kell minden áron erőltetni? Csak azért, mert mindenki ezt csinálja, és nekik is ezt kell? Nem lenne jobb várni pár évet, amíg felnőnek, és simán menni fog az egész és még jó érzés/élmény is lesz?
2008. okt. 28. 15:17
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
:) kösz:) jó tudni hogy még vannak akik hasonlóan gondolják, Üdv
2008. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Azert mert meg a csapbol is ez folyik!
2008. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
Szerintem azért, mert minden kamasznak (általában) van egy adott baráti köre és ebből adódóan ha valaki onnan elveszti a szüzességét akkor az abban a körben már divatnak számít és ezért egy gyerek után már mindenki elveszti majd a szüzességét.. még akkor is ha éppen az a gyerek aki elsőnek vesztette el a szüzességét szerelemből tette..
2010. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!