Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért erőltetik a mai kamaszok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőltetik a mai kamaszok minden áron a szexet?

Figyelt kérdés
Gyakran olvasni olyanokat, hogy itt az idő, le kell feküdni egymással, de nem sikerül többedjére sem, mit csináljunk / a barátnőm szűk és száraz, és hogyan csináljuk / már 14 éves vagyok és nem szexeltem még, kivel veszítsem el mielőbb a szüzességemet, stb. Nem értem, hogy ha még nem elég érettek hozzá (legfőképp lelkileg), és emiatt nem is jó nekik az egész, minek kell minden áron erőltetni? Csak azért, mert mindenki ezt csinálja, és nekik is ezt kell? Nem lenne jobb várni pár évet, amíg felnőnek, és simán menni fog az egész és még jó érzés/élmény is lesz?
2008. okt. 28. 15:17
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces, amikor azt írja valaki igen fiatalon, hogy "én x évesen vesztettem el, de aki x-1 évesen, az már hú, de durva" :-) Nem az első ilyen válasz.. Annyi idősen azt se tudják még, mi a szerelem..
2008. okt. 29. 22:58
 32/43 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdés feltevő...te tudod,hogy mi a szerelem?Egyáltalán voltál szerelmes valaha?Nincs szebb dolog,mint a kamaszkori szerelem,szerintem mivel nem tapasztaltad,így letudsz szólni mindenkit,hogyha 16 évesen valaki lefekszik a barátjával.Tudod 16 évesen az a gyerek annyira már nem is gyerek,hogy ne tudja azt,hogy mit csinál,és ne lenne tudatában annak,hogy mi a következménye,hogy hogyan kell védekezni és stb.

Igaz,hogy 14 évesen korai,de nem kéne lehurrogni azt,aki 16 évesen elveszíti.Úgy kiváncsi lennék a te kamaszkorodra,nah meg a te élettörténetedre,hogy ennyire ki tudsz mindenkit oktatni.:S

2008. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Tehát: nekem is voltak kamaszkori szerelmeim, 15,5 éves koromtól kezdve. Kézenfogva sétálgattunk, csókolóztunk, jól éreztük magunkat. 23,5 évesen férjhez mentem. Nem tudom, mire vagy még kíváncsi, de én jól éreztem magam a kamaszkori barátaimmal, örülök, hogy volt az életemben ilyen szakasz, a férjem előtt megismertem más fiúkat is, mert így nem érzem azt, hogy kihagytam volna valamit. És annak ellenére jól éreztük magunkat, hogy nem volt szex!! Mondjuk nemi betegségem és abortuszom sem volt..:-)
2008. okt. 30. 13:37
 34/43 A kérdező kommentje:
x-2 :-D
2008. okt. 30. 13:39
 35/43 A kérdező kommentje:

"16 évesen már érettek a fiatalok a szexre", erre az alábbi linken találhattok egy példát:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2008. okt. 30. 14:34
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

csak annyit üzennék annak aki beszólt igy h "annak aki pedagógia szakon végzett"...

nyugi nem akkor pofoznám fel a gyerkőcömet mikor elindul h elveszitse a szüzességét...egyszerűen úgy nevelem, hogy tudja mi az hogy szerelem, és tudja mi az hogy helyes. nem pedig 16 évesen valakivel elveszitse akinek később még csak köszönni sem fog az úton. Vannak dolgok amiket nem kell eröltetni...de mindenki a saját életét ott és úgy teszi tönkre ahogy szeretné, megvan engedve

2008. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
64%
A 14 éves kisgyerek még valóban "kicsi" a nemi élethez, de egy 16-17 éves lány már azért ANNYIRA nem. általában ez az ideális kor amikor a lányok elveszítik a szüzességüket. Persze ez kb 10 évvel ezelött volt. Most már 13 évesen vesztik el. Nem azzal a 14 évessel van baj aki védekezik és aki szerelmes és felkészültnek érzi magát, hanem azzal a 13-14 évessel aki még totál hülye ehhez a témához, azt se tudja mi az a szex és házról házra járnak dugni. EZ télleg felháborító, és gusztustalan. Szerintem a kedves kérdező a 2. "fajtának" kérdezte a miértjét, nem de? AMúgy meg valszeg menő dolognak tartják és azt hiszik ettől majd felnéznek rájuk. Pedig nem! Erről ennyit!
2008. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értelmeztem,akkor a kérdésfeltevője a férjével feküdt le először...ha nem akkor bocsi :S

Igen,nagyon sok fiatal van,akik dugnak akivel érik,és nem számít nekik a belső,csak a külsőségek,és váltogatják a pasijaikat,és csajaikat hetente,vagy havonta.De nekem megint az a benyomásom,hogy megint itt az általánosítás,hogy mindenki ilyen,és ha valaki 16 évesen tiszta szerelemből lefekszik a barátjával az rossz.Megjegyzem itt is LÁNYról van szó.Mert ahogy látom,itt a lányok vannak elítélve,a fiúk nem nagyon.Ha valaki lefekszik a barátjával mondjuk fél év után 16 évesen szerelemből,és együtt maradnak még sokáig,nem csak a szexből áll a dolog,akkor mi ebben a bűn?És honnan feltételezed,hogyha ez a lány lefekszik a barátjával és ha netántán szakítanak,akkor ez a lány is agyba-főbe fog szexelni?Nem kéne általánosítani,mert vannak olyan fiatalok,megjegyzem 16 év felett,akik nem a 12-14 éves intelligenciával rendelkeznek,hanem tisztában vannak magukkal,az érzéseikkel,és azzal,hogy mit is csinálnak tulajdonképp.

2008. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

Igen, a férjemmel szeretkeztem először, de még a házasságkötésünk előtt :S

Nem, nem csak a lányokat ítélem el, szó sincs róla. Amúgy persze, ha valaki 16 éves, komoly kapcsolata van, az megint más tészta, mint az, ha vkinek van 2 hete egy kapcsolata és már szexel. A kapcsolatok ui. ált. ha nem nagyon működnek, az 2-3 hónap után derül ki. Ennyit mindenképp érdemes a szexszel várni, tinikorban meg sokkal többet. Szerintem.

2008. okt. 31. 16:30
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Először is üdvözölném a 18 éves lányt, nagyon szimpatikus volt amit írt.

Az a véleményem, hogy talán a választ a médiában kell keresni, hiszen mindenki néz tévét, az nem tilos. Ha megfigyelitek, másról sem szólnak a reklámok 90%-a, a legtöbb dolgot erotikával lehet eladni !

2008. nov. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!