Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért erőltetik a mai kamaszok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőltetik a mai kamaszok minden áron a szexet?

Figyelt kérdés
Gyakran olvasni olyanokat, hogy itt az idő, le kell feküdni egymással, de nem sikerül többedjére sem, mit csináljunk / a barátnőm szűk és száraz, és hogyan csináljuk / már 14 éves vagyok és nem szexeltem még, kivel veszítsem el mielőbb a szüzességemet, stb. Nem értem, hogy ha még nem elég érettek hozzá (legfőképp lelkileg), és emiatt nem is jó nekik az egész, minek kell minden áron erőltetni? Csak azért, mert mindenki ezt csinálja, és nekik is ezt kell? Nem lenne jobb várni pár évet, amíg felnőnek, és simán menni fog az egész és még jó érzés/élmény is lesz?
2008. okt. 28. 15:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
38%

mert mondjuk 150 éve már 14 évesen szülni is illett pár gyereket. Amúgy semmivel sem dugnak többen, mint régen, csak már nem kell titkolni.

Tudtad, h a középkorban perverznek számított az a nő, aki élvezte a szexet? Akár ki is vághatták a csiklóját.

2008. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
74%

Mert egy olyan ocsmány világot élünk ahol mindenkinek mindent szabad. a szülők sz...nak a gyereknevelésre, mindenkinek, minden más fontosabb mint a saját gyereke...

a kulcsosgyerekek és társaikból lesznek azok akik már 14 évesen szégyellik ha nem szüzek...szerintem meg pont az ellenkezője szégyelni való...mert hogy miért kéne szét k...atni az agyadat idő nap előtt? most biztos lepontoz aki úgy érzi hogy megsértettem az egóját, de akkor az már nekem megérte...:P na helo

2008. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Igen, régebben 16 évesen már szültek, de 14 évesen meg is házasodtak! És akik nem keltek el ilyen hamar, nem b*sztak fűvel-fával és nem fogamzásgátló tablettákon éltek 14-30 éves korukig!

2. válaszoló: Egyetértek.

2008. okt. 28. 15:40
 4/43 anonim ***** válasza:
79%
én 18 éves vagyok, és még nem voltam együtt senkivel, ezért a suliban én vagyok a "jó kislány", de nem érdekel, mert sztem nem vesztettem semmit, ha majd úgy érzem hogy elérkezett az idő, akkor majd arra is sor fog kerülni. És egyébként a barátom tudja hogy mi a helyzet és ezt tiszteletben is tartja és egyáltalán nem tart jó kislánynak azért mert 14-17 évesen nem feküdtem le az iskola összes fiújával.sztem egy 14-16 éves még nem elég érett a sexre! Lehet hogy testileg annak gondolja magát, de lelkileg biztos hogy még nem érett. 20-30 éves korukra olyan kiégettek lesznek, hogy csak na.
2008. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
58%

örvendek hogy van aki egyetért velem. kicsit durván fogalmaztam, de kb ez a lényeg...nem vagyok egy konzervativ ember, de a gyermek gyermek...és akármit mondtok elsősorban a szülő felelős azért mert a gyermeke idő nap előtt tapasztal meg olyan dolgokat amiket még nem tenne. aztán jönnek a hirtelen házasságok, amiből lesznek a hirtelen válások...vagy éppenséggel jönnek a hirtelen gyerekvállalások (amikor egy 14-15 éves azt hiszi eltudja tartani és feltudja nevelni rendesen a gyereket) ezekből leszenk később az ugyanolyanok, és az ördögi kör folytatódik...

Biztos azt hiszitek hogy egy földhöztragadt alak vagyok akit meg sem környékeznek a fiúk. Pedig nem, barátom van, akivel már rég együtt vagyok és nagyon átgondoltan, tudatosan tettünk eddig, és teszünk ez után is mindent.

Üdv :) 18 éves lány

2008. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
78%
ójaj-jaj.Azt mindenki csak hiszi hogy régen ez nem volt így.Akkor is voltak ám vállalkozó szellemű emberkék.Nekem van egy rokonom aki 16 évesen szülte az első gyerekét és még azt sem tudta ki az apja.Ma ez a nő elmúlt 60!!!!!!éves.És nem ő az egyetlen.Akkoriban is hemperegtek ám a szénában:D
2008. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
49%

Jajj már megint egy ilyen kérdés.Jobb lenne,ha inkább megbarátkoznál ezzel a helyzettel,mert ez nem fog megváltozni,és ezt már máshová is beírtam.Attól még,hogy felteszel egy ilyen kérdést,nem lesz jobb a világ,és teljesen feleslegesen foglalod a helyet.Lehet magadban örjöngeni,felháborodni vagy hasonlók,de attól még,hogy megosztod ezt másokkal,semmivel sem lesz jobb.Nézz körül...szerinted lesz itt valaha változás?Hogyan lenne?

Nem hiszem,hogy sokat érsz el vele,ha kérdezgetsz.Szerinted ki szerint jó ez,hmm??

Elmondom neked,ez senkinek sem tetszik,de ha mindenki feltenne egy ilyen kérdést,akkor nem maradna hely.Szexelnek,szexeljenek.Majd megbánják.De nem fognak észhez térni egy felháborodott felnőtt véleményétől.

És nem 14 éves vagyok,mielőtt ezt hinnéd,és hogy meg akarom védeni a korosztályomat.Egyáltalán nem.De nem tudod megváltoztatni a világot.

2008. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem meg egyáltalán nem helyes ahogy gondolod...lehet hogy nem ez a kérdés fogja megváltoztatni a világot, de az hogy homokba dugjuk a fejünket az még soha semmin nem segitett. Többet kéne feszengetni ezt a témát, és nem úgy hogy nagyon természees ha a 14 éves lánynak az anyja elmegy fogamzásgátlót iratni. Egy pof kéne olyankor helyretegye...az én lányom biztos nem fogja szétkúratni az agyát 18 éves korára, s ha fiam lesz az se. Csak nevelés kérdése...attól még normális lesz, és még csak le se nézi senki. és egyszer majd megköszöni. kár h kevesen gondolják már igy.

Üdv "a 18 éves lány"

2008. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
37%
ja és nem érdekel hogy lepontoztátok 0 ra az egyik válaszomat. mint mondtam aki lepontozott annak sértette az egóját. és ha valaki elgondolkodott, akkor nekem már megérte:P :D
2008. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
31%

18 éves lány!!!Szülj egy gyereket aztán meglátjuk 14 évesen hogy boldogulsz vele és mész e valamire ha megpofozod!!!

Üdv egy 15 éves lány és egy 17 éves fiú anyukája

2008. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!