Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora divat az orál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora divat az orál szex?

Figyelt kérdés

Én speciel undorítónak találom, és ha egy pasi is ilyet akar tőlem, hát menjen a....

De itt is olvasgatom az oldalon, hogy mindenki oda van érte meg hallottam ismerősöktől stb., hogy milyen jó dolog. Van olyan pasi aki képes engem így szeretni és lefeküdni velem, hogy nincs orál?


2008. okt. 26. 10:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is eléggé undorottam tőle..de mikor szerelmes lettem valahogy elkezdtem egyre jobban vágyni rá hogy minél több örömet okozzak neki és egyáltalán nem undorító, hisz ugyanolyan része a testéne mint bármi....mindenét imádom:D

De pl unokatesom baránője nem szereti csinálni és nem is csinálja..és unokatesom megértette és elfogadja mert szereti:) de hallottam már nem is egy olan fiúról aki nem szereti...

2008. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
a kérdezőnek gondolom még nem volt része orális kielégítésben...ha lesz akkor már nem fog igy vélekedni, mert akkor már tudni fogja hogy miből marad ki a párja miatta ha nem csinálja neki
2008. okt. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!