Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora divat az orál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora divat az orál szex?

Figyelt kérdés

Én speciel undorítónak találom, és ha egy pasi is ilyet akar tőlem, hát menjen a....

De itt is olvasgatom az oldalon, hogy mindenki oda van érte meg hallottam ismerősöktől stb., hogy milyen jó dolog. Van olyan pasi aki képes engem így szeretni és lefeküdni velem, hogy nincs orál?


2008. okt. 26. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Goöndolom még soha nem szerettél egy férfit se tiszta szívedből, és még soha nem akartál örömet okozni egynek se. Majd változni fog a véleményed.

És ha ő akar téged orálisan kényeztetni, akkor elutasítod? Van akinek ez minden álma, hogy nyalhassa kedvesét és így repítse a mennyországba.

2008. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát a pasik szeretik csinálni és mégjobban szeretik ha nekik csinálják... egyszóval kérdésedre a válasz: igen. Te sem kerülheted el a végzeted :) De hidd el, nem is olyan rossz az, sőőt... :)
2008. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
A szexben azok a dolgok megengedettek,amik mindkét fél számára örömöt kielégülést okoznak.Ha te ezt nem akarod,ennyire undorítónak találod,akkor egyenlőre ne csináld.De azt tudnod kell,hogy a férfiak nagy része szereti az orális szexet,adni,és kapni is.(megjegyzem szerintem is nagyon jó dolog).Beszéljetek erről a pároddal ha aktuálissá válik a dolog,mert ha nem elégül ki mindkét fél a kapcsolatban,ha olyan dolgokra vágyódunk ami a párunktól nem kapunk meg,akkor nagy az esély arra,hogy máshol keressük ezt.Gondolom fiatal vagy még tapasztalatlan,biztosan változni fog az ízlésed e téren.Azt nem írtad,hogy párkapcsolatban élsz-e,de nekem úgy tűnik nem.Ha találsz majd olyan társat,akit nagyon szeretsz és ő is viszont,akkor fontos lesz egymás számára a másik kielégülése,hogy minél nagyobb örömöt szerezz neki.
2008. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
szerintem is mindenképp beszéld meg majd a pároddal ezt a dolgot. De ne úgy állj hozzá, hogy undorodsz tőle. próbáld elfelejteni az undort, hátha úgy megszereted:)
2008. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen, szexben csak olyat szabad, amit mind2 fél nagyon akar. De ha találtok valami olyat, amit nem akartok egymással megcsinálni, ott már gondok vannak :P
2008. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
bocs, de azt kell hogy mondjam, hogy must have.../
2008. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem divat kérdése...az orális szex nem egy újkeletű dolog, ez az emberiséggel egyidős. És ha egyszerűn jó adni és kapni, miért ne csináljuk?

Petranova

2008. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még csak álmodoztam a szexről akkor én is gusztustalannak tartottam,de mostmár része lett az életemnek.Elég hamar megkedveltem.:P:) Szerintem ha lesz majd egy olyan valaki akiért bármit meg akarsz tenni akkor ez is a bármi között lesz.
2008. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Nem szereted kevésbé a partnered ha nem teszed meg ezt a dolgot!Én is undorítónak tartom és soha nem mennék bele a dologba!Egyszerűen nem tudom elhinni,h. ez jó!Ha a partnered igazán szeret elfogadja,h. te ezt nem akarod!Az egészségügyi oldalát már nem is nézve!Sokkal nagyobb esélyed lesz úgy pl. az aranyérre!Előjön az magától is nem kell még elősegíteni is!!!
2008. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló,Te kevered az orált az anállal.

Kis bioszlecke kéne még....

2008. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!