Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a divat és a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a divat és a szex számít?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és úgy érzem, h. manapság a pasik (16-25) NAGYRÉSZE (tisztelet a kivételnek) le se szarják az olyanokat, akik mondjuk népdalénekléssel foglalkoznak, vagy nme járnak discoba, nem öltöznek túlzottan divatmániáskként. Tudom, h. pár száz ilyen kérdés van már ezen az oldalon, de ez most jól esett a fenébe is (: Lökjetek le a Titanicról,de nem találok olyan pasit, aki elfogadna úgy, ahogy vagyok...):


Szeretném megkérdezni, hogy FIÚK, mi a legfontosabb 3 dolog ami foglalkoztat titeket 16-25 éve között? (:


Csajszi/16


2010. máj. 21. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A legfontosabb 3 dolog?


1. Meghallgat. És érdeklem őt. (Hogy legyen kölcsönös az érdeklődés)

2. Tisztelje magát.

3. Legyen tisztában önmagával.

2010. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a népdalokat, de ismerek olyan fiút aki igen, szóval ez nem ezen múlik.

A három legfontosabb dolog?

Nem tudok kiemelni hármat. Miért? Milyen vagy?

2010. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1:szerelem

2:szerelem

3:szerelem


22f

2010. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy, kettő és három: elfogadja, hogy egy k.rva nagy író vagyok.
2010. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült találnom olyan fiút, aki elfogad! És pedig: nem vagyok szép, sőt kimondottan csúnya vagyok(szerintem) és kövér is(szerintem.). És nézd. Mégis van olyan, akinek EZ tetszik, és elfogad! És egy csodálatos ember, mintha a saját párom lenne, a másik felem! Tökéletesen megért engem és én is Őt! Nem lehtetlen! Hidd el mindenkinek eljön!

17L

2010. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19:14 sírok vazzeXDDDD
2010. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. ne legyen tucat személyiség

2. legyen humora ;)

3. kölcsönös tisztelet


15/f

2010. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Milyen vagyok?

Többen helyesnek, kedvesnek, értelmesnek, és figyelmesnek tartanak.

Népdalénekléssel foglakozok(7éve) gimi mellett, és szívesen röplabdázok és íjászkodok szabadidőmben.

Nagyon fontos számomra a zene, zenehallgatás, éneklés. Szeretem a rock, metál zenét, ill. minden stílusbna találok olyan számot, ami tetszik (legalább is eddig sikerült).

Öltözködési stílus barátaim szerint egyedi. Nem vagyok divatőrült, szeretek sportosan v. csinosan öltözködni (hangulatfüggő, a színek is).

Sokak szerint van bennem egyediség. (:

Nem dohányzom, nem drogozok, alkoholt csak alkalmanként, ami "ízlik" (Bolero por--->yes!!!) (:

Néha beszédes vagyok, néha okosan hallgatok. (:

Szeretem a csokit és a kutyákat és szeretek nevetni. (:

Szeretek sokféle témáról beszélgetni, ha olyan a társaság.

Szeretek a pillanatnak élni, és néha sajnálni magam. (:

Szerintem jól nézek ki és a fenébe is jó csaj vagyok.


Ez vagyok én (röviden,tömören)(:

2010. máj. 21. 19:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért,mert az egyszerűbb,nem divatcica külsejű csajok legtöbbször félénkek(s pl. nem járnak dicoba sem). A félénk csajokkal meg:

1,nincs téma,mert nem csinálnak semmit,s nekem,mint pasinak kell beszélnem. Amit a férfiak élből utálnak. A "divatmániás" "menő" csajokból ömlik a szó.


2,Nem kell hetekig,hónapokig füzni őket,miközben ők rádhagynak minden lépést,hanem már tapasztaltak és aktívan benne vannak az ismerkedésben,így izgalmasabb az egész.


3,egyéjszakás kapcsolatot keresőknél nem hátrány:

A "menőbb" csajoknál több az esély az egyéjszakás kapcsolatra,mint a visszafogottabbaknál.


Ezek a sablonok jutnak egy férfi eszébe,amellett,hogy miért a "szex és divat" számít...

Ahogy a nők sem a szürke melegítős,mackónadrágos pasikra buknak,akik csak otthon tanulnak,így a pasik sem.

Persze ez nem jelenti,hogy minden nő ilyen,de - fogadd el,mert változtatni nem tudsz - az emberek általánosítanak.


Remélem segítettem :)

2010. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nézd. Ha ez mind igaz, amit leírtál (márpedig miért ne lenne igaz), akkor előbb-utóbb felfigyel majd rád valaki. 16 éves vagy. Rengeteg időd van még. Van olyan fiú, akinek pont te vagy az esete ebben biztos lehetsz. Add önmagad és akkor fogod megtalálni a szerelmet, amikor nem is várod.

Én kérdeztem milyen vagy. Így már tudtam értelmesebb választ is adni remélhetőleg. :D

2010. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!