Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a divat és a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a divat és a szex számít?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és úgy érzem, h. manapság a pasik (16-25) NAGYRÉSZE (tisztelet a kivételnek) le se szarják az olyanokat, akik mondjuk népdalénekléssel foglalkoznak, vagy nme járnak discoba, nem öltöznek túlzottan divatmániáskként. Tudom, h. pár száz ilyen kérdés van már ezen az oldalon, de ez most jól esett a fenébe is (: Lökjetek le a Titanicról,de nem találok olyan pasit, aki elfogadna úgy, ahogy vagyok...):


Szeretném megkérdezni, hogy FIÚK, mi a legfontosabb 3 dolog ami foglalkoztat titeket 16-25 éve között? (:


Csajszi/16


2010. máj. 21. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

foglald le magad valamivel és ne foglalkozz ilyenekkel

nagyon ráérsz még csinálj valami hasznos dolgot és egyszer majd hopp ott leszel egy randi kellős közepén és nagyon boldog leszel

nincs pasid, nekem sincs és még egy csomó lánynak sincs

a pasiknak ilyen korban csak a szexen jár az eszük

16L

2010. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat (:
2010. máj. 21. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!