Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy felizguljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felizguljak?

Figyelt kérdés
A párom nem szereti az előjátékot, és mindig úgy szeretkezünk, hogy én teljesen száraz vagyok és csak később nedvesedek be. De addig fáj:S Mit csináljak, hogy felgyorsítsam a beindulást? A barátom hallani sem akar az előjátékról.
2008. okt. 23. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Mondd meg neki, h húzzon a vérbe vagy vissza az anyjába.

Ssakíts vele azonnal.

2008. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts azzal a "hímmel", de azonnal. Meg se forduljon a fejedben, hogy adsz neki esélyt, meg hogy mi lesz veled párkapcsolat nélkül. Majd jön valaki más, de ebből ki kell szállnod és kész. Csak egy ondószemetes vagy neki. Tényleg ne próbáld tartani ezt a kapcsolatot!!!
2008. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Mi az,hogy nem szereti az előjátékot?? És téged szeret egyáltalán? Én a helyedben megmondanám neki,hogy ha nincs előjáték,szex sincs,mert a kettő összefügg! Ha ennyire nincs tekintettel rád és arra,hogy te is élvezd az együttléteket,akkor jobb ha otthagyod.Nem hinném sajnos, hogy túl sokat jelentessz neki és annyira szeret téged.Beszélj vele előbb mindenképp,mond el,hgy neked ez így nem jó, csak fájdalmat okoz azzal,hogy nem hajlandó időt fordítani az előjátékra.És ha nincs változás, felejtsd el!
2008. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
A síkosító segíthet, de nem ennek kéne megoldásnak lennie a problémádra. Igyál sok folyadékot, az a nedvesedést is segíti. Játssz magaddal, de ne engedd, hogy hozzád érjen, csak ha már kellően nedves vagy. Mondd meg neki, hogy no szex, amíg nincs előjáték! Egyértelmű, hogy a mostani párod nem szeret, csak a szex miatt kellesz neki, így a legjobb lenne, ha keresnél egy olyan párt, aki odaadó és figyel is rád.
2008. okt. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Már rögtön egy párt keressen? :) Sztem elég lenne neki egy olyan srác aki odafigyel rá..
2008. okt. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés. Dobd ki a picsába. Az ilyen hulladékok szeretkezzenek az ötujjas barátnőjükkel, ne igazi nőkkel. Remélem te sem hiszed azt, hogy szeretkeztek. Ő baszik, ez nem szeretkezés.
2008. okt. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Már többen elmondták előttem, de szerintem is a legjobb, ha ezt a férfi hanyagolod. Az ilyen ember borzasztóan önző, csak magával törődik, és nagyon valószínű, hogy nem szeret téged. Egy szerelmesnek férfinek a nő az első, és a nő orgazmusa az elsődleges cél és csak a másodlagos a férfié.

Petranova

2008. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon gyorsan fejezd be tönkreteszed magad! Nem írtad, hogy hány éves vagy de kb a fiúnál 15-re gondolok max., ha ennyire éretlen, gondolom egyből a közepébe kezdtetek, nem volt petting? Nem ismertétek meg egymás testét, ez őrültség, nagyon gyorsan oktasd ki és küldd el a fenébe.
2008. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 22 éves vagyok, a barátom 29 éves. 3 éve vagyunk együtt, az elején minden úgy ment ahogy kellett, odafigyelt rám meg minden, de ahogy telt az idő ez úgy csillapodott...
2008. okt. 24. 16:13
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
az én párom 5év után is figyelmes velem az ágyban..és én pl előjáték nélkül el sem tudom képzelni..amit ő is nagyon szeret! És remélem, sokkal többen mondhatják ezt el, mert ha kihül a dolog, akk megszokásból vagy bármi más összetartásból már nem éri meg!
2008. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!