Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy felizguljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felizguljak?

Figyelt kérdés
A párom nem szereti az előjátékot, és mindig úgy szeretkezünk, hogy én teljesen száraz vagyok és csak később nedvesedek be. De addig fáj:S Mit csináljak, hogy felgyorsítsam a beindulást? A barátom hallani sem akar az előjátékról.
2008. okt. 23. 22:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Én a páromtól izgulok fel, ő meg tőlem! ha ez már nem megy, akk gond van.
2008. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
AZ nem elég h ránézek a páromra és hopp már be is nedvesek!Ahhoz kell is vmit csinálni h beinduljunk mindketten.erre van az előjáték,amit a kérdező párja igencsak hanyagol.
2008. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Nha ez azért nem igaz. Ha én meglátom a párom, azonnal beindul a fantáziám, és már el is kezdek nedvesedni.

Volt olyan, hogy felhívott 10 perc múlva ott van nálam, én már alig vártam, mire odaért, már teljesen nedves voltam.

Petranova

2008. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem sem ment soha úgy ha csak ránéztem vagy rágondoltam a barátomra:S
2008. okt. 28. 00:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!