Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm a nagytestű kutyájá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a nagytestű kutyájával csinálja, először azt hittem viccel, de aztán mikor átmentem hozzájuk, gondoltam szerzett egy pasit és vele csináljak, de nem, a kutyájával. Milyen betegségeket kaphat el? és hogyan szoktathatnám leróla?

Figyelt kérdés
küldjem el piciáterhez?
2008. okt. 19. 17:21
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
55%

Szerintem nem kell olyan nagy problémát csinálni a dologból. A kutya és a gazdája között kialakulhat szexuális vonzódás, sőt ez nem is olyan ritka dolog, mint ahogy sokan gondolnák. Ha a gazda odafigyel a kutyájára, akkor ez nem állatkínzás, mert a kan kutyák alapvetően szexuális opportunisták, ha lehetőséget látnak egy kis szexre, be is próbálkoznak.


A betegségek miatt sem kell annyira aggódni, ha a kutya egészséges, tiszta, akkor a szokásos higiénés dolgokra kell odafigyelni - pl. alapos fürdés együttlét után.


Vannak olyan emberek, akiknél csak életük egy-egy szakaszára korlátozódik az ilyenfajta érdeklődés (kamaszkor a leggyakoribb), de vannak olyanok, akik egész életükben vonzódnak az állatokhoz többé-kevésbé.


Hogy ez beteges, vagy sem? Az ítéletünk legtöbbször kultúra és erkölcsiség kérdése. Nem is olyan régen a homoszexuálisokat megkínozták és megölték pusztán szexuális irányultságuk miatt. És vannak kultúrák, amelyeknek része az ember-állat szexuális kapcsolat. A görög mitológiában pl. Zeusz különböző állatok képében csábította el a humán csajokat.


A barátnőd szerintem nem teszi bölcsen, ha bárkinek is elmondja vonzódását kutyájához, mert amint itt is látszik, többnyire elutasító, megbélyegző reakciókkal találhatja szembe magát. Inkább olyan fórumot kellene keresnie érzései kifejezéséhez, amely a hozzá hasonlóan gondolkodók számára biztosít lehetőséget a megnyilatkozásra.


A durvaságok beírogatóinak: az emberek közötti szexuális kapcsolatot is le lehetne írni hasonló derogáló módon.

2008. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
50%
Ez undorító..........nem érdekel mit gonodltok!! Ez meg h az embere életének van olyan szakasza h vonzódik a kutyájához...hülyeség! A perverzeknek talán!! :( pffffujjjjjj
2008. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
56%

"nem érdekel mit gonodltok"


Ez a lényeg. Nem vagy nyitott mások felé, szomorú életed lesz. Mondok egy egyszerű példát. Más kultúrákban megeszik a macskát, kutyát, hernyót és ez ott természetes. Probálj magadra erőltetni egy kis empátiát, hidd el nyugisabb életed lesz.

2008. okt. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:
42%
Nem tom ő h van vele de én az oriás snauzereket csipázom :)
2008. nov. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
42%
én az oriás snauzereket csipázom :)
2008. nov. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
50%

HEHE :)

EZ DURVA,UNDORÍTÓ,BETEGES,SZÁNALMAS STB...........

HÁT NEKEM NEM LENNE GUSZTUSOM UTÁNNA ACSAJHOZ,LE SEM OKODNÁM,MÁR MEGBOCSÁSS,ÉS HA KUTYÁVAL BASZATJA-SZOPATJA MAGÁT,ESETLEG Ő IS SZOPJA, HOGY VAN GUSZTUSOD HOZZÁ ALÁNNYAL SMÁROLNI?? VAN GUSZTUSOD UTÁNNA MEGBASZNI?? :).....XDXD

EGYÁLTALÁN HA AKUTYÁTÓL MEGKAPJA AFASZT,AKKOR TŐLED KELL MÉG NEKI???...........XDXD

AMÚGY JÓ CSAJ? VALAMI AGYNÉLKŰLI PLÁZAMACSKA (MAI NŐK TŐBBSÉGE) NEM CSODÁLOM..........XD

2011. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Küldd át hozzám, én és a kutyám leszoktatjuk...:D
2012. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
30%
Én az ilyen nőket,mind haláltáborba küldeném,mint anno Auschwitz! UNDORÍTÓ,SZÁNALMAS,miért nem pasikkal csinálják? xd :) és ha ilyen csajjal futnék össze,smaci,előtte meg kutyát szopott,meg tudnám,fejét szétverném
2012. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Még a barátnőd?: ) ha nem akkor elküldöd privátban az elérhetőségét? :
2018. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Eltelt 15 év, mi történt azóta?
2023. nov. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!