Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm a nagytestű kutyájá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a nagytestű kutyájával csinálja, először azt hittem viccel, de aztán mikor átmentem hozzájuk, gondoltam szerzett egy pasit és vele csináljak, de nem, a kutyájával. Milyen betegségeket kaphat el? és hogyan szoktathatnám leróla?

Figyelt kérdés
küldjem el piciáterhez?
2008. okt. 19. 17:21
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
75%
Hát már ne haragudj de ez nem álszentség,nem mindenki csinálja ezt! Sőt nagyon kevesen!! Ha neked ez a divat...amit követni illik csak nyugodtan! Én ebbl kimaradnék! Ez beteges és undorító!!!!!!!!!!!!
2008. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy jól néz ki a barátnőd, vagy olyan mint a véreshányás?
2008. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
34%

énis szoktam kutyával. Mi ezzel a gond...?



:DDDD

2008. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

szép csaj semmi probléma nincs vele 19 és igeis kapós csaj,és mondtam neki h jöjjön el velem orvoshoz,azt mondta lehetetlen h az ő állata bármilyen fertőzést átadna neki.

megdugatja vele magát,és már félek áthívni magamhoz,mert nekem is van kutyám,és kb kiröhög ha azt mondom ez undorító,szánalmas és kapós csaj vagy stb... azt mondta egyszer élünk mindent kikell próbálni,nem hallgat rám,semmibe vesz és lenéz h ezt én még nem probáltam ki.háát bazdmeg azthittem fejberugom ... -.-"

2008. okt. 19. 21:19
 15/43 anonim ***** válasza:
85%
ez azért nem normális dolog. ilyet sztem csak abberáltak csinálnak. Undorító...
2008. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
71%

Ugye ő is tudja, hogy állatkínzásért megbüntethetik?

Amúgy ez mindenképpen probléma... pszichológus kéne neki.

2008. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egyszer mikor áthív magához vagy te áthívod várd egy kis "meglepivel"! Még pedig, hívd ki az állatvédőket! Azoknak elvileg ki kell menniük ha baj van!
2008. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
47%
Miért ha egy kutya megdug vlmit akkor az jó,ha egy csajt akkor állatkínzás? :)Tehát ha a bokádat dugja egy kutya akkor hívjam az állatvédőket? Te pl. amikor dugsz az rossz neked, ja vagy te nem kutya vagy viszont tudod, h neki rossz és azért csinálja xD Barmok. Az más dolog, h ez beteges-e vagy sem.
2008. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 hungaroboy ***** válasza:
30%

Szia!

Már több fórumban is írtam, hogy én gyakran szexelek a kutyámmal (fiú vagyok). Szerintem nem baj. Nem állatkínzás, ha az ember okosan csinálja. Egyébként nem kell elítélni a hölgyet, mert nagyon kellemes a kutyával. Sőt, az iszlám világban is bevett, pedig ott aztán az erkölcsök igencsak szigorúak. Ne próbáld meggyőzni a barátnődet arról, hogy mi a helyes és mi nem. Mindenkinek magának lell ezt eldöntenie. Ha te nem akarsz szexelni a barátnőd kutyájával, egyértelművé kell tenned a barátnőd előtt és rendben van. Emiatt idgegeskedni nincs értelme. Különben is, a barátnőd nem fog rárontani a kutyádraa. A kutyával való szexhez ugyanúgy nyugalom kell, mint amikor két ember csinálja. A kutyát éppúgy biztosítani kell a diszkrécióról, mint az embert. Érzésre a kutyaszex nagyon jó, a kutya kb. 45 perctől másfél óráig tartó időben folyamatosan beléd élvez. Ilyet a fiú nem tud, hiába igyekszik (hímsoviniszta módon) saját farkát dícsérgetni.

üdv: Tibi

2008. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
jézusoaatyám,gondoltam megnyugacc de ez már botrányos :D
2008. okt. 20. 14:22
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!