Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm a nagytestű kutyájá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a nagytestű kutyájával csinálja, először azt hittem viccel, de aztán mikor átmentem hozzájuk, gondoltam szerzett egy pasit és vele csináljak, de nem, a kutyájával. Milyen betegségeket kaphat el? és hogyan szoktathatnám leróla?

Figyelt kérdés
küldjem el piciáterhez?
2008. okt. 19. 17:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
15%

Sok nő kacérkodik ezzel a gondolattal egyébként, h milyen lenne egy kutya kinyalná, vagy megdugná, hát ő meg is próbálta és ha jó így neki akkor hagyad. Persze a kutyát sztem el kellene vinni orcoshoz, h nincs-e komolyabb baja.

Egyébként férfiak akik állatokkal csinálják azok betegek valószínüleg.

2008. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
42%
Ha jó így neki hagyd nyugodtan de amúgy meg is dugatja magát a kutyával?
2008. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
36%
Úgy látszik, te nem tudod kielégíteni, és inkább egy kutyát választott helyetted. Szerintem ezen gondolkodj el egy kicsit.
2008. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
56%
Nem így kellene nyugtatni a fiút....Hülyék! Nemcsak a férfiaknál beteges ez hanem nőnél is! Küld el minél hamarabb, a kutyát meg vidd el orvoshoz! De minél hamarabb!!!!
2008. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
63%
Utcsó vagyok: ja és ezek után még véletlenül se szeretkezz vele, mert elkaphatsz valamit...
2008. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
78%
Itt mindenkinwek úgy jött le h te vagy a pasija...sztem meg egy bnő aki aggódik a bnőjéért nem?? Hát ez tök undorító,s sajnos nekem is van ilyen ismerősön,aki kipróbálta! Kissé beteges... számos fertőzést elkaphat mert elég fura lenne a kutyára gumit húzni (habár nem értek hozzá..szerencsére! :) ) de sztem beszélj vele h ez nem normális,ez egész addig nem számít míg vkinek nem ismerőse csinálja,én márcsak tudom! Pszichólogushoz te nem tudod elvinni ha ő nem akar menni...de attól inkább keressen fiúkat még mielőtt tényleg elkap vmit,vagy vki olyannak a fülébe jut,aki szétkürtöli mindenkinek! Mert akkor aztán éghet a feje!! Kicsit perverz igy utólag megjegyzem!!
2008. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez vicc... De ha mégsem, akkor tegye, ha jól esik neki.
2008. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
csaj vagyok... és a barátnőmről van szó,és nem vicc :S
2008. okt. 19. 19:13
 9/43 anonim ***** válasza:
69%
De mit csinál a kutyájával? A kutyája meg dugja, vagy ő leszopja, vagy kinyalatja magát? Mindegyik fertőzés veszélyes! Lehet, hogy meg fogtok kövezni, de szerintem jó lenne értesíteni az állatvédőket, ha ilyen komoly az ügy, lehet, hogy elkobozzák a kutyáját és majd tanul belőle. Vagy te észhez téríted. De mindenképp vidd el egy vizsgálatra! Ez legyen kötelező, rángasd el, mindenképpen! (Egyébként nem volt egy kicsit belőve a kiscsaj? Ahogy látom meglepődtél rajta, nem lehet, hogy szer hatása alatt volt?)
2008. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
34%
Ma már ez a divat egyébként meg álszentek vagytok.
2008. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!