Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan pasi is, aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi is, aki a szexen, és a csajozáson kivül más is érdekli?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 22:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is lézik.Csaj vagyok.Nekem 4 kapcsolatom volt idáig ebből csupán 1 pasinak kellettem volna szexre ,de szerencsére időben észrevettem.Szerintem ez elég jó arány.


Olvastam vmi pszhiológus könyvben hogy "olyannal akadsz össze amilyen te is vagy" tömören a lényege.


Abban is van valami,hogy a csajoknak úgyanúgy mint a pasiknak a "szép" tetszik.

Mondjuk nekem előítéletem van a jó pasikkal szemben.

2008. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Már hogyne létezne, nekem pl. elég gyakran eszembe jut a kaja és a sör is :P
2008. okt. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

hát én 29 évesen csajom nem volt de mindig akartam valami jó csajt aki megértö inteligens jó személy. Mindig vágytam és álmodoztam ijenröl kudarc az ért elégszer mert nem juttam odaáig hogy az eltervezett stratégiát beválcsak. nem szeretem más csaját lenyulni mindig utáltam ezt a huzást. Érdekel a technika nagyon a gépek meg ijesmik. 3 nyelvet beszélek de ez mind szerintem semmi ha valakinek nincs barátnöje és mindig vágyik rá.


ugyhogy nem csak a csajok és a sex érdekel.

2010. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!