Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan pasi is, aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi is, aki a szexen, és a csajozáson kivül más is érdekli?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 22:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek szexelni, szeretek csajozni, de nem hiszem, h csak ez érdekelne.

Amúgy imádom ezeket az előítéletes kérdéseket, ha érdekel eddig több nő kezdett velem egy éjszakás kalandot, mint ahány nővel én.

És, hogy a poént se hagyjuk ki: Igen, más is érdekli a férfiakt, kaja, alvás, technikai kütyük, sör.

2008. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik, csakhogy a nők természetüknél fogva vonzódnak, az olyanokhoz, akiknek kellemes a külsejük és kicsit izmosabbak, mert állítólag ez egy evolúciós folyamat és a biztonságot látjuk bennük.

Azért halkan megjegyezném, hogy rengeteg olyan nő is van, akit csak a szex érdekel.

Kíváncsi lennék a korodra, szerintem nem lehetsz több 16-17-nél, úgyhogy hidd el fogsz találni normális FÉRFIT, amikor már te sem ilyen előítéletesen látod a világot.

Egy jó tanács, próbálkozz 22-23 év felettiekkel, ők már kicsit érettebbek :D

2008. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.A pasimat a Forma-1 érdekli.Képes ott ülni a TV előtt amikor az megy a TV-ben és egy percre sem akar kimozdulni onnan
2008. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl Jehova Tanúi, egyik oszt. társam is a "szekta" tagja és neki ez kimondottan tilos amig nem vesz el egy ugyancsak jehovás csajt.
2008. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%
én is vágyok egy barátnőre (mert sajnos most nincs), de nem csak azért, hogy legyen csajom és hogy szexeljünk. Nekem pl. néha jól esne, hogy átöleljen valaki, és én is átölelhessem, legyen valaki, akivel megbeszélhetem a problémáim, és legyen vki, akihez hozzábújhatok. :) Szóval szerintem van ilyen pasi, csak lehet, hogy kedvesebb. :) én például a Ladákért is oda vagyok; meg a földmunka, mert paraszféle családból származok, de a legtöbb embernek nem tetszik, de én nem akarok megváltozni, mert elhiszem, h így is kellek majd vkinek
2008. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
valahogy én is ugy vagyok vele mint a 3. válaszoló =)
2008. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
12%
szerintem nincsen, csak azt mondják
2008. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Heh, egy sértődött kicsi luvnya... ha szar pasikkal találkozol az azért van, mert szar helyen ismerkedsz, azaz nagy valószínűség szerint te is szar vagy...
2008. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ja az utolsónak itt előttem igaza van, :)


NWO

2008. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
szerintme leteznek ilyen pasik is.es nem csak a sexre vagynak hanem arra hogy valaki melletuk legyen joba roszban .legyen akit megpusziljon akire szamithat akivel jol egyezzen,es persze ha szereti es vonzo a baratnoje akkor szeretkezni is fognak,mert ha nem sexelne a csaj hulyenek tartana hogy nem kefeli meg.
2008. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!