Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan pasi is, aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi is, aki a szexen, és a csajozáson kivül más is érdekli?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 22:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon sok létezik.
2008. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%

Attól állnál te fél lábon!

Mondjuk egy igazi fociőrült - vagy egy megszállott fizikus - de különösen egy 7*24-es WoW fan - biztos, hogy az őrületbe tudna kergetni!

2008. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Én :)...pl. én is vágyok egy barátnőre (mert sajnos most nincs), de nem csak azért, hogy legyen csajom és hogy szexeljünk. Nekem pl. néha jól esne, hogy átöleljen valaki és én is átölelhessem, legyen valaki, akivel megbeszélhetem a problémáim, és legyen vki, akihez hozzábújhatok. :) Szóval szerintem van ilyen pasi, csak lehet, hogy kevesebb. :)
2008. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik, én csak ilyeneket ismerek.
2008. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Mért téged nem az érdekel?

A legtöbb kigyurt pasi, aki jól néz ki a szekszre vágyik, az igazik nem olyan szépek, általában, persze nem minden esetben...

Azért vannak az ilyen kérdések, emrt a csajok is a jó pasikra vágynak, azokra buknak, és mivel a fiúk se hülyék elátszák a jófiút a reggelig, aztán mikor megvolt a szex leszarjk az egészet magosról :)

17 évesen az igaz szerelmet keresem, nem a legjobb dugást, és képzeld fiú vagyok... :D sokan mondták hogy a külsőm nem valami kigyurt, de amugy tök jó fej vagyok...


NWO

2008. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
95%
sokáig én is azt hittem h nincs....de kerestem és találtam:) és most (lakopogom) minden rendben, és boldog vagyok! szal járj nyitott szemmel és meg fogod találni a nagy Őt, aki pont olyan lesz amiennek Te szeretnéd.;)
2008. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
sok van, akár a környezetemben is
2008. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, PASI nem.

De férfi igen!

Amíg cska pasizol, nem lesz FÉRFI az életedben.

2008. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsó hozzászólónak igaza van. A pasik nagy százalékát csak a sex és a csajozás + buli érdekli,de ha már benő a fejük lágya sokat változnak a másik irányba.
2008. okt. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
A csajok az ilyen pasikat szeretik, passz. A rendes, normálisak elmehetnek a picsába.
2008. okt. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!