Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csináltam magamról képeket....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam magamról képeket. Feltettem egy közösségi oldalra(melltartós+tanga).Kikönyörögte egy személy tőlem és elküldtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én hülyee..Szavak niincsenek ráám...Mivel,neki sikerült én hülye elküldtem még 2 embernek(többet is)

Na most az egyik aki kikönyörögte,megfenyegetetett h ha nem csinálok magamról alulról mesztelen képeket,akkor a suliban végigmutogatja a képeimet.MINDENKINEK..Ezt csak nem hagyhattam,és én elmebeteg csináltam..És áááááá..Elküldtem..A napokban összevesztem vele.Annyira félek h a neten fogom visszalátni a képeimet:\'(

Utána már hiába jelentem fel,ha már a fél világ leszedte a képeimet.MIT CSINÁLJAK?

"Egy elkeseredett tini.."


2008. okt. 11. 15:18
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
nemküldöm el sehovaa..Am meg ha a pároddal csinálsz képeket,az miért kerülne a nyilvánosság elé?
2008. okt. 12. 23:11
 22/29 anonim ***** válasza:
97%
mert a telefonba volt és órán az egyik hülye osztálytársam észrevette és elküldözgette az ő telefonjára, de így hogy beküldtük arra acímre nem tudta feltenni sehova az INTERNETEN. de te tudod ha nem akarod ne csináld. sok szerencsét
2008. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
98%
Minek írsz 3-4 ember nevében?:D Szerencsétlen...
2008. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Habiiii -.-"
2008. okt. 13. 16:07
 25/29 anonim ***** válasza:
96%
együttérzek veled velem is hasonló történt csak nem küldtem mesztelent de viszont a képblokkolást igen és működött:D még ki is próbáltam valamiért nem hagyta a képet feltöltődni.
2008. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzasztó:S

Csinálj nekemis:PxD

2009. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Szegény...Sajnállak! Szerintem mond el valakinek mondjuk a szüleidnek, hogy végülis téged ezzel a fotókéregetéssel zaklattak! Ők majd gondolom megteszik a szükséges lépéseket! és bármennyire is ciki lesze elmondani anyudnak vagy apudnak, inkább ők tudják meg mint az egész világ! Szólj valakinek akárkinek gyorsan, amíg lehet!!!! Én isezt csináltam
2010. márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 zoli39 válasza:
80%
Figyu szerintem ha felteszi a netre és meglátják mások is mondd azt hogy jéé micsoda szemét emberek vannak rámontázsolták a képemet erre a pucér nöi alakra ez nem én vagyok.
2010. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%
szerintem meg tanulj meg helyesen írni és hanyagold a W-betűket a szavakból .. ebből is látszik hogy 14 éves lehetsz max. és nem tudom minek kell melltartós/tangás képeket készíteni. ettől csak könnyűvérűnek és k.vának fogsz tűnni,nem pedig szebbnek vagy 'csajosabbnak'. Elég szánalmas vagy .;) lerí rólad hogy egy k.va vagy :D
2010. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!