Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csináltam magamról képeket....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam magamról képeket. Feltettem egy közösségi oldalra(melltartós+tanga).Kikönyörögte egy személy tőlem és elküldtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én hülyee..Szavak niincsenek ráám...Mivel,neki sikerült én hülye elküldtem még 2 embernek(többet is)

Na most az egyik aki kikönyörögte,megfenyegetetett h ha nem csinálok magamról alulról mesztelen képeket,akkor a suliban végigmutogatja a képeimet.MINDENKINEK..Ezt csak nem hagyhattam,és én elmebeteg csináltam..És áááááá..Elküldtem..A napokban összevesztem vele.Annyira félek h a neten fogom visszalátni a képeimet:\'(

Utána már hiába jelentem fel,ha már a fél világ leszedte a képeimet.MIT CSINÁLJAK?

"Egy elkeseredett tini.."


2008. okt. 11. 15:18
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Miwan?

Miaz h ha elküldöm neked is akk ügyeswagyok? :O

2008. okt. 11. 19:27
 12/29 anonim ***** válasza:
97%
küld el a pictureblok@freemail.hu - ra, ott betiltják a képeket úgy hogy azokat senki nem tudja sehová feltenni netre,(valami ERT alapján ami a képbe van) és imádkozz h ne mutassa meg a suliba. de ha azt mondja h küldjél még vagy csinálj valamit hogy ne mutassa meg NE tedd!!
2008. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
De ez biztos,h ha elküldöm oda akkor nem tudja feltenni?
2008. okt. 12. 12:31
 14/29 anonim ***** válasza:
84%

Nehogy elhidd, amit az előttem való ír, különben nagyobb bajba kerülsz. Ez valószínűleg az ő magán postafiókja, amit azért adott meg, hogy megnézhesse a képeidet.

Nincs olyan, hogy központilag le tudná bárki tiltani, hogy egy képet feltegyenek valahova.

2008. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Nekem is ez volt az első megérzésem, h ilyen nincs:S

Szal nagyon hálás vagyok Nekeed:))

2008. okt. 12. 13:20
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
gondolkozz már
2008. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány éves vagy. Ha 14 aluli akkor tudtommal bűncselekmény ilyen fotót tárolni (tehát pl az illletőnek a a saját gépén) tehát jelentsd fel, lecsukják. Ha 14-18 vagy akkor pontosan nem tudom de sztem akkor is megüti a bokáját. És máskor pedig gondlokozz előre és ne csinálj hülyeségeket.
2008. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
97%
de tényleg, nem tudják azokat a képeket feltenni semmilyen közösségi odlalra, hidd el..mi is így csináltuk a párommal :S ugyhogy nekem hid és ne a többieknek...
2008. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
96%
küld el..a mi képünket is feltették közösségi oldalakra és akkor ajánlották ezt egy cég csinálja nekünk bevált, nem láttuk viszont sehol a képeinket, de ha akarod hallgass másokra én cska jót akartam te tudod mit csin amúgy lány vok puszi
2008. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanolyan szánalmas vagy, mint a kérdező!
2008. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!