Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csináltam magamról képeket....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam magamról képeket. Feltettem egy közösségi oldalra(melltartós+tanga).Kikönyörögte egy személy tőlem és elküldtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én hülyee..Szavak niincsenek ráám...Mivel,neki sikerült én hülye elküldtem még 2 embernek(többet is)

Na most az egyik aki kikönyörögte,megfenyegetetett h ha nem csinálok magamról alulról mesztelen képeket,akkor a suliban végigmutogatja a képeimet.MINDENKINEK..Ezt csak nem hagyhattam,és én elmebeteg csináltam..És áááááá..Elküldtem..A napokban összevesztem vele.Annyira félek h a neten fogom visszalátni a képeimet:\'(

Utána már hiába jelentem fel,ha már a fél világ leszedte a képeimet.MIT CSINÁLJAK?

"Egy elkeseredett tini.."


2008. okt. 11. 15:18
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Nem állítottam át a témát..Bocsi:S
2008. okt. 11. 15:19
 2/29 anonim válasza:
100%
télleg hülye vagy minek csináltál..............:D:D:D őszintén, te azthitted hogy ha van egy gyereknek rolad X számu meltartos tangás képe, akkor az a megoldás, hogy küldessz még meztelen képet is ? grat .
2008. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Yóó..elbasztam..saaynálom..elhiheted..deh most máár mind 1..Igen..Nemakartam h országwilágnak megmutassa a képeim..:S
2008. okt. 11. 15:34
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Ne foglalkozz vele.

Ha felteszi, vetesd le a szolgáltatónál. Ha még egyszer felteszi, pereld be.

Addig meg ne izgasd magad.

2008. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Miért melltartóba tangába látnak tesi előtt átöltözés közben is az még nem is lenne akkora ciki, minthogy látják a nemiszervedet:DD U de otvaras egy ****a vagy, megérdemled, mert ha ez nem történik,ugyanugy mutogatnád magad melltartoba, igy talán helyrebillentél.
2008. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Deha suliból kirugtak wolna..Yóó ilyen kurwázós wálaszok nagyoon nem mozgatnak;)
2008. okt. 11. 15:50
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek után sem döbbensz magadra, és nem mozgatnak meg az ilyen válaszok akkor?
2008. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
91%
halod ha elküldöd nekemis a képeket akkor ügyesvagy!
2008. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
ha kitetted a melltartós, tangás képet egy közösségi oldalra, akkor nem mindegy, ha látja egy egész suli, mert szerintem ott ugyanúgy látták nem?nem is értem miért kérte el vki miért nem mentette le onnan. de télleg gáz, hát jelentsd fel most, vagy vonj be vkit, aki visszaszerezheti tőle, de ez nagy felelőtlenség volt. szerintem ezt buktad, meg olyan nincs h kikönyörgi vki a képeket, tetszik neked a faszi és így akartál bevágódni h elküldöd vagy mi?hát leközelebb talán szemérmesebb leszel
2008. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

yhaay :S

Nemígyakartam.

Nem erről wan szó

2008. okt. 11. 19:27
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!