Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Buziság a "haveri zsebhokivers...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buziság a "haveri zsebhokiverseny" meg hogy haverok egymásnak lemérik hogy ki mennyi idő alatt veri ki meg milyen messzire megy el meg hogyan?

Figyelt kérdés
találkoztam 1 érdekes emberrel...
2008. szept. 24. 22:02
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
én is fiusuliba járok, ott sincs ilyen, sőt a 9edikesek szivatása sem divat. ez az ember 30 éves elmult, azért volt nekem fura.
2008. szept. 26. 06:22
 22/40 A kérdező kommentje:
itt névtelenül ír mindenki, tettem már fel szexuális témáju kérdést, nem istagadtam, hogy én vagyok benne. ebben nem én vagyok, de így sem tudja senki se, hogy ki is vagyok.
2008. szept. 26. 06:28
 23/40 anonim ***** válasza:
61%
utolsó válaszoló vagyok... ne foglalkozz azzal a barommal aki nem hisz neked.
2008. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
83%
Szép kis vita robbant ki!Szerintem ha valakinek az ismerőse,párja volt katona az tudna ilyenekről mesélni,hogy a honvédségnél miket müveltek anno!Hónapokig csajok nélkül...
2008. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
apu is volt katona, ő sosem mesélt ilyesmiről!
2008. szept. 27. 19:35
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szerintem is 1 nagy hülyeség,el nem tudom képzelni hogy 1 kb 30 éves embernek még az járjon az eszébe hogy haverokkal "zsebhokiverenyt" rendezzenek...pfff..hát izlések és pofonok...szerintem nem buziság,habár sose lehet tudni de hogy nagyon nagyon hülyeség az biztos...na ilyenről sem hallottam még...az ilyensmiből is versenyt csinálnak már...:-shát az ilyen hülyeségektől tudok kiakadni:))
2008. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
30%
Abszolút nem tekinthető homoszexualitásnak ez a fajta "megmozdulásotok", sőt teljesen normális. Persze ez csak egészséges határon belül:tehát edzőtáborban, bulikon vagy bármilyen efféle eseményeken, De, ha Pl. kettesben történik a dolog és te élvezed is szexuálisan, nem csak poénból, akkor viszont gondolkodj el...
2008. szept. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
ez a tarsasagtol fugg. vegulis ha nem 1masnak csinaljatok csak 1szerre masokkal az xtem nem szabit buzisagnak mivel te csinalod, mas max nezi. en ismerek ilyeneket,de ok mondjuk 15 eves korukra abbahagytak :p vegulis ez is tapasztalatszerzes...... voltam olyan buliba ahol egyeduli csajkent fenykepeztem az egesz banda segget (sorban alltak, hattal:) h dontsek el kie nagyobb :))) ugyh en nem lepodok meg az ilyesmin....de azert ne vigyetek tulzasba. neha jo moka,de ennyi.
2008. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
67%

ha fiúk hosszabb időre összekerülnek (kolesz, edzőtábor, katonaság), akkor ilyesmi gyakrabban megesik, mint azt itt a legtöbb látványosan kiakadó egyén gondolná. ez egyáltalán nem perverz, nem egészségtelen, és még csak azt sem jelenti, hogy alapértelmezetten szőrös mellkasokra kezdnek vágyni az akció résztvevői.

az, hogy egy harminciksz éves pasi ezt ennyire direktben előadta neked az mondjuk inkább arról szól, hogy van benne valami biszex hajlam. amivel még mindig nincs semmi gond, a gond ott kezdődik, ha te határozottan elutasítod ezt a dolgot és ő valamilyen formában továbbra is erőlteti. az ugye neveletlenség.

2008. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
16%
Üzenem annak, aki lehülyézett, mert teljesen normális dolognak neveztem ezt, hogy valószinűleg a te férjed is csinált ilyet, kivétel, ha kiközösített volt mondjuk;) Ezzel nem azt mondom, hogy aki még nem csinált ilyesmit, az prűd lenne. De aki ennyire elítéli azt, hogy néhány haver néha elszórakozgasson együtt (és nem egymással!), az egy naiv, begyepesedett ember. És ez nem a kérdés feltevőjének szólt!
2008. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!