Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Buziság a "haveri zsebhokivers...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buziság a "haveri zsebhokiverseny" meg hogy haverok egymásnak lemérik hogy ki mennyi idő alatt veri ki meg milyen messzire megy el meg hogyan?

Figyelt kérdés
találkoztam 1 érdekes emberrel...
2008. szept. 24. 22:02
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
2%
mi a faszom az a zsebhokiverseny
2008. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
33%
Nő vagyok. Szerintem nem buziság, úgy 15 éves korig. Utánna sem buziság, hanem gáz..
2008. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
7%
szerintem a férfiak nagy százaléka megtette ezt a koleszos korszakában!istenem,akkor kezték el tutujgatni a jancsit!nekem is volt hapim,aki mesélte miket csináltak,ma már 35 éves család apa,és nem akar válni egy férfi miatt!!
2008. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
én 17 vagyok, szerintem se normális dolog, ez az ember akivel tegnap összefutottam kb 2szer annyi idős, mint én, elkezdtünk dumálni, pár perc után már az volt a téma, hogy hány csajjal volt, és neki mekkora, hogy megy el, meg hogy haverokkal versenyeznek ilyen dolgokban meg ilyesmik...
2008. szept. 25. 15:30
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtom nekem lány létemre soha nem jutott eszembe letapizni vagy akármi a barátnőimet, még akkor se mikor tini voltam O.o Szerintem kissé túlmegy a barátságon, hogy a másik nemiszervét fogdossam... bár ti tudjátok, ízlések és pofonok.. :P
2008. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
58%

"lemérik hogy ki mennyi idő alatt veri ki"

Ez különösen nyerő a jövő szempontjából, mert ettől aztán jó sokáig fogják bírni az ágyban... -.- Aztán nem értik miért...

2008. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
82%

fú, de kibaszott érett mindenki... 22 vagyok, és még mindig nincs edzőtábor zsebhokiverseny nélkül...


és mégsincs problémám azzal, hogy hetero maradjak.


prűűűdek :D

2008. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
40%
Az 1ik haverom ágyba vizel, nem tudnátok segíteni? Annyira ez jutott eszembe... naná hogy nem te csináltad...XD azt hittem ilyen: "találkoztam 1 emberrel aki..." dumák nincsenek. LOL
2008. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi buta embert egy rakáson. Ez tényleg teljesen normális dolog. Hozzátartozik a fiatalkorhoz, vagy csak "életérzéshez", egy kis hülyülés a haverokkal néha-néha, mi ezzel a baj? A prűd emberek ítélik ezt el...
2008. szept. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
41%
utólsó válaszoló!!! inkább te vagy a hülye!!! a férjem is olyan suliba járt ahol nincsenek csajok de eszébe se jutott volna ilyen hülyeség! nem tudom honnan veszed azt hogy ez normális dolog... ezért van ennyi buzi a földön... meg bisexuális... ha egy férfinek van undora ahoz hogy más férfit kielégitsen vagy akár megdugjon... hát ahozz kell egy kis hajlam...
2008. szept. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!