Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Buziság a "haveri zsebhokivers...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buziság a "haveri zsebhokiverseny" meg hogy haverok egymásnak lemérik hogy ki mennyi idő alatt veri ki meg milyen messzire megy el meg hogyan?

Figyelt kérdés
találkoztam 1 érdekes emberrel...
2008. szept. 24. 22:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%
már bocs de ez már azon tul is mutat
2008. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
84%

Mi az a "haveri zsebhokiverseny" ?

Amúgy jah, szerintem az... Nem normálisak akik ezt csinálják...(szerintem)

2008. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
68%

áhh, akik szerint ez nem normális azok nem jártak 14-15-16 évesen jó kis edzőtáborba.

"vigyáz, kész, rajt!" 8 másodpercel később! hé a sajátodat! :D:D


ugyanmár, erről szól a barátság.

2008. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
85%
Ez nektek barátság??? De hát na, csinálja akinek ez kell...az én BARÁTi körömben szerencsére ilyen elmebetegek nincsenek...
2008. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
85%
ha az első magömlés környékén csinálják a srácok,még talán megértem.később már semmiképp..
2008. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
60%

Csúnyán fogalmazva aki ilyenen "nem esett át" az nem volt igazán fiatal :)

Nem az a buziság, hogy megfogják egymás farkát, vagy egymás előtt verik ki a sajátjukat. A homoszexualitás abszolút nem erről szól.

Pl. koleszben ismertem olyan embereket, aki a zsebhokiversenyen kívül "sokkal többet" is csináltak, csak mert nem volt "nő" s pezsgett a vérük :) Ma házas emberek bármiféle ferde hajlam nélkül. Prűd aki ezt elítéli. [Hasonlóan két lány megfoghatja egymás mellét és társai...]

2008. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
40%
Hát hogy haverok egymáson segítenek ha épp nincs nő, az még ok, de hogy ebből versenyt csinálni az már elég beteg dolog. Persze ez csak az én véleményem, és lány vagyok, nem tudom hogy megy ez:D Ja és ettől még nem lesznek buzik.
2008. szept. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
37%

2 utolsó válaszolónak!!! ti is buzik vagytok azért véditek ezt a gusztustalan dolgot... gondolom titeket is már jól seggbe dugtak...


az aki ilyet csinál az BUZI még ha nem is vallja be magának. aztán amikor már házas és vannak gyerekek, egy nap haza megy és a feleségének azt mondja "drágám! vállni szeretnék mert szerelmes vagyok egy férfibe"


pff az ilyen undorító... még ha koleszba is van az ember, ne buziskogyon hanem maszturbálja magát és kész...

2008. szept. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
33%

Én homofób vagyok, de pl ablakba állva, kinek megy messzebbre verseny az iszonyat poén lehet :D

Meg pl az idióta portásnéni tejét felturbózni egy kis extrával, amit 10-en dobtatok össze.

Ezek férfias hülyeségek... lányoknál is megvannak ugyanezek, vagy picit mások, volt nekem koleszes barátnőm aki mesélt. :)

2008. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
73%
Hát figyelj... nem tudom hány éves vagy, de már szerintem el tudod dönteni, hogy mi megy túl egyes határokon! Lehet, hogy ez csak valami "tinis hülyeség", de ha már idősebbek vagytok, ez szerintem már nem normális! Ha poénból is csináltátok ezt, akkor le kéne vele állni, mert a "felnőttek" világában ezt már buziságnak hívják..!
2008. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!