Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért látszik az a bizonyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látszik az a bizonyos barna csík a hasamon ( linea nigra ) már egy jó ideje? 18/L

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve körülbelül elkezdett látszani...aztán mostanság már elég jól kivehető hogy az ott van.Néha még be beszélem magamnak azt is,hogy terhesség jele...pedig már régóta látszik.Mindenkinek látszik?Vagy mitől bújik elő ez a csíkocska a terhességet kizárva?Sértegetéstől kméljetek.Nem találtam guglin információt :)

2016. máj. 17. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Linea nigra alatt a vertikális csíkot érted? legalábbis én úgy ismerem...


Eddig úgy tudtam, hogy a terhesség (nem teherbeesés, azaz már "odébb" jársz) velejárója lehet.


Így nem tudom. Guglizni meg lusta vagyok, bocsi.


Csajomnak is volt (terhesség), de szülés után pár hónappal és némi edzéssel el is múlt.


Túlsúly nem okozhat ilyet? (ismétlem, nem néztem utána!!!!)

2016. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkoriban hirtelen fogytal le,vagy hiztal meg es fogytal le...vagy valami ilyesmi :)

Nekem is van,es emiatt

2016. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van róla képed?
2016. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem terhesség alatt is a hormonváltozás idézi elő, úgyhogy nálad is ezen a nyomon indulnék el és kivizsgáltatnám magam.
2016. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,az elmúlt hónapokban rengeteget híztam pocak,derék környékére és én magam is ducibb lettem( értem itt arc,fenék,kar). Lehet hogy emiatt látszik?Mert most hogy visszagondolok azóta vettem észre a csíkot mióta picit elkényesztettem magam evés terén és felszedtem pár kg felesleget
2016. máj. 18. 16:11
 6/7 A kérdező kommentje:
4.-ik kommentelő! Hogy érted? Valami hormonális betegségre gondolsz?Mert mint említettem szerintem a terhesség kizárva.Nyilván észrvettem volna majdnem fél év alatt :)) Viccet félretéve,pontosabban milyen kivizsgálásra gondolsz?Nőgyógyászatira vagy?
2016. máj. 18. 16:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Képem nincs róla,de csak nagyon halványan látszik és vékonyka.Köldöktől egész le.
2016. máj. 18. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!