Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon fáj az első?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj az első?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy fáj van akinek egyáltalán nem.

Szeretnék lefeküdni valakivel de bevallom félek az első alkalomtól.

Magától a fájdalomtól...

Gondolom csak kellemetlen lesz...

Vagy tényleg amnyira fájna?

20L



2016. máj. 13. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Nekem piszkosul fájt, pedig orgazmus is volt előtte, meg tocsogtam.

Bár nekem minden! alkalom kín volt, nem passzoltunk össze (neki túl nagy volt, ami feszített, meg nyomta a méhszájamat, hiába vigyázott).

2016. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Én is nagyon féltem tőle. Hogy nagyon fog fájni vagy nagyon fog vérezni. És nekem nagyon kellemes meglepetés volt, hogy egyáltalán nem fájt, csak egy csekély feszítést éreztem, illetve egy csepp vérem sem volt.


De ezögyben sajnos mindenki "máshogy van összerakva", és bár fontos, hogy élvezzétek egymást és felizguljatok, nedves legyél, óvatosak legyetek, de benne van a pakliban a fájdalom.


Mindenesetre minden jót kívánok ;)

2016. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rágörcsölsz, akkor valószínűleg fog. Szóval először is nyugodj meg. Ha rátértek a "lényegre" próbálj meg ne erre gondolni, de valószínűleg az izgalomtól nem is fogsz. :)
2016. máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Deflohelp ***** válasza:
66%

Részletes választ találsz, ha a Szexualitás kategória keresőjébe beírod: Lányoknál a szüzesség

Privátot ott a #15-ös választól kezdve írhatsz.

2016. máj. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha hosszúra nyúlik az előjáték,akkor nem. Mondjuk én 20 évesen már annyira meg lennék őrülve szex nélkül, hogy nem érdekelne... Mondjuk 19 voltam, amikor elvesztettem, de akkor is...Már alig bírtam. Mindig is mondtam, hogy olyannal fogom megtenni, akit szeretek, és akkor lett barátom, de igazából még pár hónap kellett volna, és akkor már lehet, hogy párkapcsolat nélkül is kerítettem volna egy havert, akivel lehet.

Nehéz dolog, de megéri túlesni rajta.


20/L

2016. máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pár napja volt az első, eléggé féltem tőle, mert elsőnek nem ment be, nagyon fájt, ezért abbahagytuk. Aztán megpróbáltuk megint, az elején szintén fájt, de csak egy pár másodpercig, amíg betette, utána már egyáltalán nem fájt, sőt, nagyon élveztem, pedig nem kis mérettel rendelkezik.:D Vérezni sem véreztem, utána sem fájt semmi. Ne izgulj, szerintem sok esetben csak a legeleje fáj.:)
2016. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!