Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első Nagy szerelem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torgyan Endre kérdése:

Az első Nagy szerelem, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hónapja elhunyt édesanyám és az első Nagy szerelmem megtudtad és felhívott rá 2 napra eljött hozzám és kimentünk a temetőbe. Amióta szakítottunk eltelt 4 év és senki mással nem sikerült kiépítenem ilyen vagy ehhez közeli kapcsolatot pedig próbáltam nem egy lánnyal. Neki két éve van egy barátja akit nagyon szeret.Szerintetek mennyire közhely vagy nevezzük bárminek ha azt mondtam neki,hogy boldog vagyok,hogy ő boldog,attól függetlenül velem vagy nélkülem. Nagyon mélyen beszélgettünk 2 órán át, a végén 5 percig szorosan öleltük egymást. Mondta,hogy nagyon büszke arra ilyen erős vagyok és maradjon is így. Azt mondtam majd ha egyszer az isten is akarja biztos újra kezdjük,de ameddig boldog addig nem akarok a másik sráccal kiszúrni és vele sem . Amióta itt volt olyan szinten motivál naponta 5 km futok, egyedül vezetem a háztartást, főzök, mosok, teregetek ,takarítok.Ezek miért vannak ? Élt már át valaki ilyet vagy ehhez hasonlót ? Köszönöm előre ! Sziasztok 22/f

2016. ápr. 3. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, engem is nagyon motivált anno az első szerelmem, amikor nagyonrossz dolgok történtek velem, akkor is. aztán elmult. szerintem termeli az adrenalint. a többi szerelem már nem.. tartsd meg ezt az állapotot, nagy kincs. és szerintem ha ugy érzed, jönni fog egy mélypont, megint találkozzatok és megint erőt fog adni.
2016. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2016. ápr. 3. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
aztán ha megint szabad lesz, ne szalaszd el :)
2016. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Soha többet nem fogom elengedni azt megígérhetem ! Miattam vagyunk ott ahol tartunk, magamnak köszönhetem...

Nem voltam elég érett akkoriban, sajnos...

2016. ápr. 3. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem életem első szerelme (akinek szintén az első voltam) az elmúlt évek legnehezebb időszakában megcsalt, elkezdett engem okolni, és annyit nem tett meg, hogy élőben elmondja. Azóta nagyon boldog az emberrel, akivel megcsalt.

Engem nem tud motiválni.

2016. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!