Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak, ti szoktatok óvszerbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti szoktatok óvszerben maszturbálni?

Figyelt kérdés

Ma jöttem a barátomhoz koleszba és nem sokkal az érkezés után figyelmeztetett, h még mielőtt belenézek a kukába és meglátok ott 2 óvszert, akkor ne akadjak ki, csak ő verte ki abba tegnap este meg ma reggel. Sosem hallottam még tőle, h óvszerben maszturbált, mert mi nem használunk gumit és ő is nem 1x mondta, h anno is csak azért használt mert muszáj volt, amúgy ő sem szereti. Ezért nem értem ezt a kotonba maszturbálást...

Kérdeztem tőle, h ez h jött tőle. Erre, h mert elfogyott a WC papírja és macerás lett volna kivenni az ágy alól újat, így szerinte megoldhatóbb volt, h elment a fiókjáig, kikutatta a fiók hátuljából a dobozt, abból kivette az óvszert, azt kicsomagolta és bele... Számomra ez abszolút nem logikus... És, h ma reggel is... Előbb meg azt ecsetelte, h fél8-kor kelt és majdnem elkésett munkából is, ideje se volt zuhanyozni.. Majd kérdeztem: akkor h volt időd magadhoz nyúlni? Válasz: Ez miatt késtem majdnem...

Nekem ez logikátlan de nem akarok a torkának ugrani, h mert megcsalt, mivel nincs rá bizonyítékom, h kidobott óvszerek tényleg aktusra vallanak ha előre bevallotta... Szerintetek megcsalt és elfelejtette reggel levinni a szemetet, így előállt nekem egy mesével? Egyszerűen nem tudom ezt a történetet hova tenni... Nekem értelmetlen, h óvszerben maszturbál valaki, amit azelőtt sosem szokott (legalábbis emléteni nem szokta).


2016. máj. 10. 18:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hát ez furcsa.

Minek van nála eleve koton, ha ti nem használtok?

A klozet papír reggel sem hiányzott neki?

Szerintem elfelejtette kidobni a szemetet.

2016. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Noren1989 ***** válasza:
0%

Engem se láttak soha, mégis megesett ;)

Am rendkívül praktikus, sokkal kevesebbet kell törölgetni (a bútorokat).

26/F

2016. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Eleve amióta itt vagyok fura is volt velem, mármint nem tudom, láttam rajta h valami nem stimmel és miután elmondta... Hát úgy egybevágott.. A WC papírt meg ahogy elnézem most innen az ágyból ahogy a polcon van: Elég kevés van rajta ahhoz, h ő a maszti után ha elő is vette volna, akkor reggelre ennyi fogyott volna. A következő, h még azt is mondta, h ma annyira késésben volt, h nagy WC-re se volt ideje elmennie,csak a melóban... Most már a WC papír mennyisége sem ül, ha "új"... Most mit tegyek? Egyszerűen számomra sem stimmel a dolog és rosszul is érzem magam,tanulni sem tudok
2016. máj. 10. 18:28
 4/21 A kérdező kommentje:
2. Csak az a fura h ő arra fogta, h nem volt elő papírzsepi vagy hasonló... Nem azt mondta, h praktikusabb...
2016. máj. 10. 18:29
 5/21 A kérdező kommentje:
Jaj és 1. Azért van nála mert mikor még mi nem voltunk együtt és becsúszott 1 estét kalandja, akkor jól jött neki. Gondolom azóta is a fiókban van.
2016. máj. 10. 18:30
 6/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kicsi lány, de 99% hogy megcsalt...


Minden jel egyértelműen erre utal...


Óvszerben akkor maszturbál legfeljebb valaki, amikor a szexuális élet előtt kíváncsi és szeretné kipróbálni h ne égjen le az első alkalmakkor.


De neki nincs szüksége arra, hogy jó pár gumit tároljon magánál és arra sem, hogy wc papír vagy zsebkendő helyett ezt vegye elő...


Sajnos annyira hülyének néz téged, amennyire csak lehet... és inkább ez a sértő! Azon kívül persze, hogy nagy eséllyel megcsalt többször is, kitudja mióta.

2016. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

És most mit mondjak neki? H hoznám fel, h színt valljon? Itt ül előttem és játszik gépen ,ami nem baj mert addig is tudom kérni a tanácsot... Felhozzam neki újra a témát? h nem hagy nyugodni?

Egyszerűen igaza van annak aki egyetért velem, mert volt már kapcsolatom és ilyet még sose hallottam, de még nem is olvastam... Kezdjem boncolgatni a témát?

2016. máj. 10. 18:36
 8/21 October15 ***** válasza:

Kolesz: Nem tudom, hogy nálatok, hogy van de szvsz koleszba a wc-n van wc papír. Nem mellékesen pedig egy szobába gondolom nem egyedül van nem? Kérdezz körbe. :)

Miért lenne macerásabb elővenni a pzs-t mint a gumit? Miért nem ment ki a wcre és 1xűen oldotta meg ott? Vagy pl este a zuhany alatt? stb stb stb.

2016. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nézd, az a gond, ha előhozod a témát, úgy is hazudozni fog, hárítani és rád keni hogy paranoiás vagy... aztán te leszel a szemét aki a semmin összeveszett vele és kész...


Ettől függetlenül azt tanácsolom, hogy őszintén mond meg neki, hogy nem hiszel neki... és ha most bevallja neked az igazat h megcsalt akkor úgy érzed megbocsátanál mert ennyire elvetemülten szereted őt... aztán ha bevallja persze nehogy megbocsáss!

2016. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 October15 ***** válasza:

Persze álló farokkal simán lehet retardáltan gondolkodni de így első blikkre valószínűbb, hogy 2x lőtt a csajba mint, hogy 2x nem volt a közelbe pzs.


ééés ezen a ponton pánikoltatunk be random lányokat yeeeeeeee tök jó arcok vagyunk. XD

2016. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!